Anıl Özönel Bilgisayar ve Laptop Tamiri Bayraklı Armut'ta #33894

Anıl Özönel

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · 5 yıldır üye
İzmir Bayraklı
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2017
2000 yılında ilk profesyonel sertifikam olan MCSE (Microsoft System Engineer ) aldım. Daha sonra daha çok tecrübe kazanmak için, Ttnet saha kurulum ekibinde teknisyen olarak çalıştım .Daha sonra server ve server kurulumları ve yönetilmesi , donanım bilgimi dahada arttırmak ve tecrübe sahibi olmak için server firmasında işe başladım. 2013 yılında yenilik yapmak istedim ve bir reklam firmasında işe başladım ve burada hibe programlarını ve hibe için proje yazımını , logo tasarımı , web sayfası yapımını , şirketler için kurumsal çalışmaların nasıl yapıldığını , marka çalışması , reklam çalışmaları , sosyal medya sayfalarının hazırlanması ve yönetilmesi gibi projelerin 3 yıl içinde bulundum.2016 yılının mayıs ayında CEH (Certified Ethical Hacker ) eğitimini tamamladım.
Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz.
Ne yaptğını bilen eğitimli bir çok sertifikası olan arkadaşlarımızla önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor,sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. Ani çıkan durumlarda sizlerle iletişime geçiyoruz , çözüm yolu veya yollarını size anlatıyoruz sizin onayınızı aldıktan sonra çözüm sürecini başlatıyoruz. Hiç bir şekilde bilginiz olmadan müdahale yapmıyoruz.
İzmir ve İzmir dışındaki tüm il ve ilçelerdeki bilgisayar bakım ve onarımı , lop top bakım onarımı ,server kurulumu ve bakımı , reklam , hibe ve proje ,web sayfası yapımı ,sızma testi işleri için bize ulaşabilirsiniz.
Teklif al >
4 Bilgisayar ve Laptop Tamiri Fiyat Teklifi Al.