Boss Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat · 8 yıldır üye
İstanbul Beşiktaş
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Web sitesi
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1998
Mutfak, cam grubu eşyalarınız eşyalar teker teker özel ambalaj kağıdı ile sarılır. Fırın, bulaşık makinesi, buzdolabı, aspiratör demonte edilir, özel kılıfları ile ambalajlanır.
Salon, Koltuk takımı özel kılıflara yerleştirilir. Vitrin içindeki cam eşya grubu ambalajlanır. Mobilyalar köpüklü hava basınçlı balonlu naylonlarla ambalajlanır. Gümüşlük ve vitrin camlarınız küçük balonlu naylonlarla sarılır. Kitaplar düzenli bir şekilde kolilere konulur. Çiçekleriniz için özel silindir hacimli koliler getirilir ve taşıması bunlarla yapılır. Avize sökümü en son yapılır
Yatak Odası; İkiz ve tekli yatak özel kılıfı ile ambalajlanır. Yastık yorgan siyah büyük boy poşetlere konulur. Katlı eşyalar(kazak nevresim vb.) naylon balonlu poşetlerle ambalajlanır. Askıdaki elbiseler önce naylonlanır daha sonra mini gardıroplarımıza asılarak taşıması yapılır. Gardırop demonte edilerek hava basınçlı kraft kağıtlı balonlu naylonlarla bütün parçaları ambalajlanır. Çekmeceli şifonyerlerin içlerinde ki eşyalar çıkarılmadan dışından ambalajlanır.
Banyo; Çamaşır makinesi sökülür motor tespit civataları takılarak ambalajlanır
Teklif al >
4 Evden Eve Nakliyat Fiyat Teklifi Al.