Buharahosting Web Tasarım ve Programlama Beşiktaş Armut'ta #428554

Buharahosting

Web Tasarım ve Programlama · 1 yıldır üye
İstanbul Beşiktaş
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2000
Neden Biz.?
Neden biz sorusuna biz değil , size en iyi cevabı bizimle çalışan müşterilerimiz verecektir.
Çünkü biz hizmetin en ucuzunu değil en kalitelisini garanti ediyoruz.

Buhara Group iş dünyasına ilk adımlarını 1998 yılında, Web tasarım alanında ilk şirketini kurması ile atmıştır. Buhara Group şirketleri, faaliyette bulundukları Televizyon, Medya, Turizm, Eğitim, Organizasyon ve Danışmanlık sektörlerinde hizmet vermektedir.
Eğitimli, tecrübeli ve dinamik kadrosunun, inançlı ve azimli çalışmalarıyla bulunduğu noktaya gelmiş bulunan grup firmalarımızın her biri, sektörlerinde daha yüksekleri hedeflemektedir.
Üretim ve ticari faaliyetlerinde küresel başarıyı hedefleyen Buhara Group , tüm sektörlerde yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve Ülkemizin gelişmesi ve büyümesine, toplumsal refah ve mutluluğun artmasına yönelik üzerine düşen görevleri olduğunun bilinciyle faaliyetlerine devam etmektedir.

MİSYON

Hizmet birimlerinde güncel teknolojinin kullanıldığı, hizmet sunarken çalışanların sağlıklı iletişim ve etkileşim yöntemlerini benimsendiği, etkinliklerin üretim ve finansmanında girişimciliği hedefleyen, kaynaklarını etkili, verimli kullanan, kamu yararını koruyan ve geliştiren işletmelerinde maliyetleri göz ardı etmeksizin müşteri memnuniyetine odaklanan bir hedef belirlenmiştir.

VİZYON

Müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve Bölgede hizmet sektöründe yer aldığımız markalarla ‘lider grup’ konumuna erişmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız, sağladığımız hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.
Teklif al >
4 Web Tasarım Programlama Fiyat Teklifi Al.