Burcu Yolal

Yaşam Koçu · 3 aydır üye
Ankara Yenimahalle
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2018
Yaşam Koçu yetkiliğine sahip, bu konuda çalışmış biri olarak, birçok kişinin hayatına dokunmak amacıyla bu kursu vermekteyim. Önce kendi hayatım ile bu işe başlayıp, doğru yolda olduğuma kanaat getirdim. Sonra çevrem ve hiç bilmediğim hayatlara dokunma fırsatı yakaladım. İnanılmaz eğlenceli, güzel bir meslek olduğu için beni yansıtan ve beni ben yapan bir iş olduğunu gördüm. Bu yüzden ışığımı çevreme yaymak, bilgi vermek ve birçok insanında bu güzelliği öğrenmesi için bu kurs hem benim, hem de sizin için çok güzel bir fırsat olacak.
Ben 1981 yılında Ankara da doğdum. Birçok seminer ve kurs sonucunda 212 Derece Akademi`den Yaşam Koçluğu eğitimlerimi tamamladım ve birçok kişi ile çalışıp deneyim sahibi oldum. Bir takım ile de hedef çalışması yaptım. Halen Yönetici-NLP Uzmanlığı için stajer öğrencilik yapıyorum.
Kursumuz Profesyonel Yaşam Koçluğu hem kendiniz için bakış açısını geliştirecek, hem de meslek olarak yapabileceğiniz iş kolunu ifade ediyor. Konuların başlangıcında, Koçluğun tanımını ve ilişkilerini öğreneceksiniz. Etkili ve güçlü soru sorma yeteneğiniz gelişecek, koçluğun farkındalık ilişkisini anlayacaksınız. GROW çerçevesinde koçluğun gelişimini görecek, değerler, güçlü yanlar, hedefler, sorumluluklar, koçlukta güven ilişkisi, geri bildirimler, koçluğun sanatı, takdir etmek ile ilgili birçok yetkinlikleri göreceksiniz. Daha sonra örnek görüşmeleri sizlerde uygulayabileceksiniz.
Bu kursla birlikte hepiniz birer çalışma rehberi edindiniz. Bu rehber derslerinizi nasıl alacağınız, öğretmeninize sorularınızı nasıl soracağınız hakkında ve aynı zamanda sınav, staj ve diğer sorularınız için size detaylı bilgi verecek. Bu rehberi dikkatli okuduğunuzdan mutlaka emin olun. Eğitiminizde başarılar dilerim,

Teklif al >
4 Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al.