Bursa Laptop Onarım Merkezi

Bilgisayar ve Laptop Tamiri · 5 yıldır üye
Bursa Osmangazi
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçersiz Email Adresi
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2008
HAKKIMIZDA
Bursa Laptop Onarım Merkezi tüm laptop, notebook, netbook, tablet, ipad çeşitlerine marka bağımsız olarak 2008 yılından itibaren hizmet vermektedir. firmamız sadece laptop, tablet, ipad, notebook ürünlerinin onarımını ve yedek parça teminini yapmaktadır uzmanlık alanımız tamamıyla bu ürünler üzerinde yoğunlaşmışdır.
Bünyesinde bulunan shuttle star BGA SP360C cihazı ile tüm notebook ve laptopların anakartarının üzerinde bulunan kuzey, güney, ekran chip leri rework yapabilmektedir. Bios programlayıcımız ile laptop, tablet bios ve romları programlanabilmelktedir.
Bursa Laptop Onarım Merkezi faaliyeti geçtiği günden bu yana Bursa da ilk tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Yapılan tüm onarımlar marka bağımsız 6 ay garantilidir. Anakart değişimlerine de 6 ay garanti vermektedir.
ipad, tablet, dokunmatik ekran değişimi ve anakart onarımları servisimizde 6 ay garantili yapılmaktadır. 200 den fazla modele ait yedek parça stoğumuz bulunmaktadır.
Bursa Laptop Onarım Merkezi yedek parça stoğu ile klavye, batarya, menteşe, touch pad, kamera, adaptör, ekran ve diğer tüm parçaları ile müşterilerimize hizmet vermektedir.
MİSYON
Günümüz şartlarında doğru ve güvenilir bir servise herkesin ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Bu ihtiyacı gidermek ve müşteri güvenini sürekli tutmak için bursa da ve marmara bölgesinde varlığımızı sürdürüyoruz.
laptop, notebook, tablet, ipad onarımları tamiri ve yedek parça temini hizmeti vermekteyiz. hitap ettiğimiz kesim. Bireysel, kurumsal müşterilerimizle birlikte, marmaranın her il ve ilçesindeki bayilerimizdir
VİZYON
Yenilikçi, araştırmacı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider ve ekonomik bir özel servis olmak.

Teklif al >
4 Bilgisayar ve Laptop Tamiri Fiyat Teklifi Al.