Büşra Çorak

Psikolog · 10 aydır üye
Tekirdağ Süleymanpaşa
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi

kuruluş / işe başlama yılı

2017
Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü yüksek onur derecesiyle yarım dönem erken tamamlamıştır. Lisans eğitiminden sonra anaokullarında, okulda, danışmanlık merkezinde ve hastanede çalışmıştır. Çalıştığı kurumlarda eğitimcilere, velilere ve öğrencilere yönelik çeşitli seminerler ve atölye çalışmaları yapmıştır. Viyana ve Madrid de üçer ay gönüllü stajyerlik yapmıştır.
Klinik Psikoloji yüksek lisansını “8.Sınıf Öğrencilerinde İnternet Bağımlılığının Yalnızlık Algısı ve Sosyal Becerilerle İlişkisinin İncelenmesi” konusuyla tamamlayarak Klinik Psikolog unvanını almıştır. Yüksek lisans döneminde Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde Duygudurum ve Psikotik Bozukluklar bölümlerinde stajını yapmıştır.
Münih/Almanya’da özel bir klinikte klinik psikolog olarak görev almış. Ergen ve yetişkin bireylerle bireysel, grup ve çift terapileri yapmıştır. Almanya’da bulunduğu süreç içerisinde İngilizce ve Türkçe seanslarının yanısıra seminerler vermiştir. Bununla birlikte başta yazarlığını yaptığı daha sonrasında editörlüğünü de yaptığı “Yaşam ve Sağlık” adlı Almanya’da yayınlanan psikoloji temalı dergide birçok yazısı yayınlanmıştır. 2012 yılında beri pek çok yurtiçi ve yurtdışı eğitim, seminer ve kongrelere katılmıştır.
Seanslarında şema terapi, çözüm odaklı terapi ve dinamik terapi ekolleriyle ilerlemektedir. Çocuk, ergen ve yetişkinlere hizmet vermektedir. Çok iyi seviyede İngilizce ve iyi seviyede Almanca bilmektedir.
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al.