Çakıroğlu Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat · 5 yıldır üye
İstanbul Ataşehir
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Çakıroğlu nakliyat Ev ve Ofis Taşımacılığı alanında uzmanlığı ve deneyimiyle, ev ve ofis taşımacılığı, depolama, parsiyel taşımacılık, gümrükleme, özel eşya taşımacılığı, uluslararası taşımacılık ve "Ekspertiz" hizmetleri ile taşınma telaşını ortadan kaldırıyor.
ÇAKIROĞLU NAKLİYAT olarak 30 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe faaliyet gösteren oktay çakıroğlu önderliğinde profesyonel bir ekiple hizmet sunmaktayız. Profesyonel taşımacılığı misyon ve çalışma felsefesi olarak benimsiyoruz. Tüm hizmeti sunduğumuz bireysel ve kurumsal firmalarımızı, ailemizin parçası olarak değerlendiriyoruz. Çözüm üreterek, doğru planlama, deneyimli personel ve evden eve nakliye misyonu ile yeni yuvanıza ya da ofisinize sorunsuz taşınmanızı sağlıyoruz. Kendimizi "En yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan evden eve nakliyat firması" olarak tanımlıyoruz. Hizmet prensibimiz olan dürüstlük ve karşılıklı saygı ilkemizle müşteri odaklı çalışıyoruz.
Hedefimiz daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmak, hizmet sunumumuzu ulusal ve uluslararası taşımacılıkta belirlediğimiz alanda daha da büyütmek.
Teklif al >
5 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al.