Caner Akar

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · 3 yıldır üye
Manisa Yunusemre
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın. Henüz müşteri yorumu bulunmamaktadır.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2017
Merhaba, ben Caner AKAR;

Manisa Endüstri Meslek Lisesi Torna-Tesviye Bölümü sonrası önlisans Tarım Makineleri okudum. Teknik resim ve modelleme alanında temellerimi ölçü aletleri kullanarak attığım için sağladığım avantajla üç boyutlu proje modeller üzerinde geliştirici yönde kapsamlı düşünebiliyorum.

Üç boyutlu tasarım dünyasıyla Google Sketchup modelleme programı aracılığıyla, mimari projelere olan ilgim sonucu, heveslerimi model ve projelere dönüştüren çizimler yaparak tanıştım. Mezun olduğum bölümlerle(Tesviye Tarım Makineleri) ilgili yönlerde çizimleri önlisans eğitimimi aldığım Adnan Menderes Üniversitesi nde AutoCad ve Solidworks programlarını öğrendikten sonra model, ürün, projelere dönüştürdüm. Lise mezuniyetim Tesviye olduğu için Metal İşleri nin ağırlıklı kısmına hakim olduğumu düşünmekteyim(Kalıpçılık, Modelleme, Ar-ge, Cam, vs.).

Bilgi ve donanımımı artırmak amacıyla bir buçuk aylık Manisa Elginkan Vakfı Solidworks kursunu 94 puan ile başarıyla tamamladım. Alan dışı bir işle kısa süre meşgul olduktan sonra sektörden kopma yanlısı olamadım. Bu site aracılığıyla, siz değerli ziyaretçilerden proje model işi alarak sektörde çizim teknikeri olarak kalmayı planlıyorum.

Çizim Yolu üzerinden yetenek, bilgi-beceri, ürün ve sunumlarımı baz alarak beni değerlendirebilirsiniz. Size yardımcı olabileceğimi düşündüğünüz konularda yardımınıza hazır olduğumu bilmenizi ister, ziyaretiniz için teşekkürlerimi sunarak iyi çalışmalar dilerim.

Caner AKAR
Teklif al >
4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al.