Carbeque Otokuaför

Oto Kuaför Temizlik · 3 aydır üye
İstanbul Beyoğlu
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1994
Konu yıllara meydan okuyan bir araca sahip olmak ve uzun süreli

parlaklık elde etmekse, ciddi bir alt yapı hazırlığı sonrasında

nano boya koruma uygulanmalıdır.

Amaç: Nano boya koruma uygulaması, araç sahiplerinin satın almadan önce detaylı bilgi edinmesini gerektiren en kritik işlemlerden biridir.

Üç aşamada yapılan uygulama, boya üzerindeki kalıntıların temizlenerek, kılcal çiziklerin doldurulması sonrasında araç yüzeyinin 90 derece ışık yansımasına uygun hale getirilmesini ve boyanın korunması ve parlaması için gerekli malzemenin sürülmesi esasına dayanır.

Tek amacı aracın parlaması değildir. Uzun süre korunması ve parlak kalmasıdır.

Önemli bütçeler ayrılarak elde edilen otomobillerin, uzun yıllar boyu bizlere hizmet verebilmesi için sadece görünüşte değil özde de iyi bakım yapılarak desteklenmesi gerekir.

Bu aşamada esas olan kullanıcının aracına bağlılığıdır. Aracını gerçekten önemseyen bir kullanıcının, gerekli işlemlerin tamamlanması, boyanın korunması, aracın uzun yıllar hizmet verebilecek duruma getirilmesi ve aylar boyunca parlaklığını koruyacak bir görünüme kavuşması için gereken işlemleri tercih edeceği muhakkaktır.

Biz Carbeque ailesi olarak her zaman aracını seven dostlarla birlikte olmayı, O’nların araçlarına sevgi ile dokunmayı tercih ediyoruz.

Son dönemde, boya üzerinde bulunan kalıntıların temizlenmeden, silikon bazlı cilalarla tüm sathın doldurulmak sureti ile düzlendiği ve parlak hale getirildiği işlemlerle karşılaşmaktayız. Günlerle sınırlı parlaklık sağlayan bu uygulamanın boyayı koruması mümkün değildir.

Daha hızlı iş yapmak düşüncesi ile boyayı çiziğin en derin noktasına kadar incelterek cila yapıldığı uygulamaları da üzülerek gözlemlemekteyiz. Kabul edilebilir kalınlık değerlerinin altında kalan boya katmanının uzun vadede araca hizmet verme ihtimali olmayacaktır.

Sadece suni bir parlaklık yada 1-2 saatte uygulamanın bitmesi beklentisi için tercih edilebilecek bu alternatiflerin yetersizliğini ve hatta yarata
Teklif al >
4 Oto Kuaför Fiyat Teklifi Al.