Cemal Erkoç

Bioenerji Uzmanı · 2 yıldır üye
Ankara Çankaya
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2019
YÜKSEK FREKANS BİOENERJİ İLE MUHTEŞEM DENEYİMLERE HAZIRMISINIZ??? Bioenerji, bizzat seans almadıkça farkında varılamayan bir yöntemdir. Aksi takdirde “inanıyorum”, “başkalarında iyileşmeler gördüm, doğru bir şey olsa gerek, böyle bir şey var olsa gerek” şeklinde bir inanç halinde kalır. Hissedip yaşayarak “bilmek”, inanmanın ötesinde bir durumdur. Kesin bilmek halidir. Bioenerji inanç sistemiyle çalışmaz inanmasanız bile şifalanma gerçekleşir.
Enerji sorunları, insan vücudunda meydana geldiğinde, bunlar hastalığa, fiziksel ve ruhsal sorunlara neden olabilir. Enerji ve enerji sorunları şifa enerjisi ile düzeltilebilir genellikle İnsanın enerjisi, dengeli, temizlenmiş ve iyileşmiş olabilir. Fiziksel, zihinsel veya duygusal durumları içeren vücudun herhangi dengesizlikleri enerji olarak fiziki ve eterik bedende tespit edilebilir.
Biyoenerji Şifa dramatik onarım ve fonksiyon vücudun kendi yeteneğini geliştirmek için, vücudunuzun enerji sistemini dengelemek için kullanılan bir tekniktir.
Birçok bioenerji şifa teknikleri bulunmaktadır. Bilinen tekniklerin dışında yüksek frekanslı bioenerji, tekniği sağlıklı yaşamı ve zirve performansını artırır denge zihin ve bedeni yeniden eski haline getirmek için tüm sağlık koşullarını Bağışıklık sisteminin fonksiyonunu optimize ederek vücudun orijinal durumuna geri yüklemek için kendi iyileşme mekanizmasını çalıştırır, zihinsel ve fiziksel düzeyde etkiler sağlar ve bu sayede bioenerjinin iyileştirme gücü kullanılıp şifa işlemi sağlanır.
Teklif al >
4 Bioenerji Uzmanı Fiyat Teklifi Al