Cerem Dekorasyon İnşaat Taahhüt

Anahtar Teslim Tadilat · 1 yıldır üye
Bursa Osmangazi
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
DEKORASYON İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC.LTD

ŞİRKET TANITIM DOSYASICEREM İLETİŞİM BİLGİLERİ
CEREM DEKORASYON İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
http://ceremdekorasyon.com/iletisim.htm
CEREM DEKORASYON İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Oruçreis Mahallesi, Vadi Caddesi
Giyimkent İş Merkezi, No:170/150
PK: 34235Esenler / İSTANBUL
Tel: (0212) 438 0 425
Cep: (0542) 316 2 525
Cep1: (0532) 158 6 425
E-Mail: mantolama, kara sıva, alçı sıva, alçıpan, asma tavan, saten boya, iç şap, seramik döşeme, zemin parke ve çevre düzenlemesi hizmetleri sağlamaktadır. Hizmetlerinde daima müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteli iş anlayışını ön planda tutan şirketimiz, bu alanda deneyimli, şirket sahibi Cengiz Karaduman ve kadrosuyla siz müşterilerimizle iş yapmaktan büyük memnuniyet duyacaktır.
Misyonumuz
Ülkemizin ekonomisine katkıda bulunma gayreti içinde, insana ve doğaya saygılı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde işler tamamlayıp, müşteri ve stratejik ortaklarımızın memnuniyetini en üst noktada tutarak faaliyetlerimize devam etmektir.
Vizyonumuz
Siz müşterilerimiz ve stratejik ortaklarımızla iyi ilişkiler içinde olup, sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip edip, bunlara göre uygun aksiyonları zamanında alarak, ülke menfaatine fayda sağlayacak işler üstlenerek sektörde saygın ve güvenilir bir şirket olma yolunda ilerlemektir.

HİZMETLERİMİZ
Dış Cephe Mantolama (Isı Yalıtımı)
Isı yalıtımı sağlayan malzemeler kullanılarak binaların giydirilmesi işlemine mantolama denmektedir. Isı yalıtımı ise, farklı sıcaklıklara sahip iki ortam arasındaki ısı transferinin engellenmesi amacıyla uygulanan işlemlerin tümüdür. Isı transferini engellemek için kullanılan malzemelere de ısı yalıtım malzemesi adı verilir. Isı yalıtım malzemeleri kullanılarak, ısı yalıtımı sağlamak için yapıların tepeden tırnağa tıpkı bir
Teklif al >
5 Anahtar Teslim Tadilat Fiyat Teklifi Al.