Ceren Teknik Ser

Buzdolabı Tamiri · 4 yıldır üye
İstanbul Pendik
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Ceren Soğutma Beyaz Eşya ve Kombi Tamiri 30 yılı aşan tecrübesini , siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Tüm beyaz eşya,kombi tamir,bakım konusunda uzman bir kadroya sahip sahip olan şirketimiz;
 Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, doğalgaz sobası ve şofben, kombi, klima gibi her türlü beyaz eşyanın bakım, onarım ve yedek parça işlerini yapmaktayız. Sunduğumuz servis hizmetlerinde 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz. Beyaz eşyalarınızın doğalgaz dönüşümünü itinayla yapmaktayız.
Ayrıca dükkanımızda ikinci el beyaz eşyaların alım satımı işini yürütmekteyiz. Hizmetlerimizi kaliteden ödün vermeden, makul fiyatlarla sunmaya özen göstermekteyiz. Ücretsiz çağrı hattımızdan 7/24 sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Dönem, dönem yapmış olduğumuz kampanyalardan da siz değerli müşterilermize hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Firmamız tamir,bakım ve sonrasi vermiş olduğumuz hizmet ile dürüst ve kaliteden ödün vermeyen bir prensibe sahiptir. Şimdiden gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür eder ,bugün ve gelecekte de sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğimizi taahüt ederiz.
Teklif al >
4 Buzdolabı Tamiri Fiyat Teklifi Al