Çetin Bilgin

Gitar Dersi · 3 yıldır üye
İstanbul Bakırköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2002
Her yaştan herkes bir enstrüman çalabilir. Yaş, cinsiyet farkı olmaksızın. Enstrüman çalmak için yetenek gerekmez. Önemli olan o enstrümanı sevmek, özveri ve dikkatle çalışmaktır. Başlangıçta günlük 15 ile 20 dk arası çalışma yetecektir. Seviyeniz ilerledikçe siz motive olup daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz.
Benim için herşeyden önce hedef, öğrencinin gitarı severek çalmasıdır. Kendi yazmış olduğum method kitabını kullanmakla birlikte destek olarak başka method kitapları ve tanınmış şarkıların gitar düzenlemelerini de kullanıyorum. Her ne kadar çok şey öğrenmiş olsam da eğitimimde öğrenciyi gitardan soğutacak ( Arenas gibi ) 100’lerce yıllık eski nesil methodlardan uzak durmaya çalışıyorum.
Özgeçmiş;
Ege Üni. Fizik ve West London Conservatoire gitar resitalistliği mezunuyum. Uzun yıllar Erkan Oğur, Ricardo Moyano ve Ilgaz Benekay ile çalıştım. Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey gibi konser salonlarında solo resitaller verdim. 2016 yılında Bilkent Üniversitesinde Şef Alessandro Cedrone yönetiminde yazmış olduğum gitar konçertosunun dünya prömiyeri yapılmıştır.
Ayrıntılar konusunda benimle irtibata geçebilirsiniz.
Dilerseniz instagram’da ( cetinbilginguitar ) ve youtube’de beni takip edebilirsiniz.
Teklif al >
4 Gitar Dersi Fiyat Teklifi Al.