Damla Yıldız Çatı Tamiri ve Aktarma Bağcılar Armut'ta #74027

Damla Yıldız

Çatı Tamiri ve Aktarma · 4 yıldır üye
İstanbul Bağcılar
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Ev Dekorasyonu ve tadilat dikkat gerektirir. Konut ve işyeri tadilatların da genellikle pratik ve ucuz yöntemler tercih edilmekte ve birçok ayrıntı atlanmaktadır. Kalitesiz işçiliğin ve ucuz malzemenin ömrü kısa olduğu için de aslında bize daha pahalıya mal olmaktadır.
Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verdiğimizde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkarılmalıdır.
Tadilat listesinde yıkım ve onarım gerektiren işler öncelikli olarak listelenmeli dekorasyona göre yapılması gereken basit işler ise ikincil olarak yer almalıdır. İç Cephe ve Dış Cephe Boya işlemlerimiz ise mümkünse en son sıralara konmalıdır.
Tadilat listesinde yer alan işlerin piyasa fiyatlarını araştırın. Malzeme ve işçilik fiyatları hakkında bilgi edinin. Hedefiniz bütçenize göre mümkün olduğunca kaliteli malzeme ve işçilik ile tadilatınızı yaptırmak olmalıdır.
Ev dekorasyonu ve tadilat işlemlerinde iş planlaması size nakit ve vakit kazandıracaktır. O yüzden iş planlamanız ne kadar iyi olursa tekrar tekrar aynı işlemleri yinelemek zorunda kalmazsınız.
Sizlere Komple Ev tadilatı yaparken kullanabileceğiniz iş planlaması ve dikkat edilecek hususlar ile ilgili bir rehber hazırladık. Eminiz ki bu rehber doğrultusunda hareket ettiğiniz sürece vakitte nakitte sizin olacak. Konut ya da işyeriniz kullanışlı yaşanılabilir yer olacaktır hem de uzun ömürlü ve kaliteli.
Rehberimizde yer alan iş planlaması sıralaması şu şekildedir;
- Yıkım ve Onarım işleri
- Pencere ve Kapı Doğramaları
- Banyo ıslak zemin ve elektrik-su tesisatı
- Mutfak ıslak zemin ve elektrik-su tesisatı
- Zemin döşemeleri
- Çatı İzolasyonu
- İç Cephe Boya işleri
- Dış Cephe Boya işleri
- Dekorasyon
Teklif al >
4 Çatı Tamiri ve Aktarma Fiyat Teklifi Al.