Dedeoğlu İnşaat

Villa Yapımı · 3 yıldır üye
Samsun İlkadım
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2005
Samsun Mantolama ve Mimarlık Hizmetleri; Mimar ve İç Mimarlardan oluşan ekibimiz ile alışılmış kalıpları yıkmak üzere 2005 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda bir çok hayali gerçeğe kavuşturduk ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.Her projede tekrardan uzak, yapıya özgü tasarımlar sunuyoruz.Tasarım anlayışımız olarak işlev ve estetiği bir arada yürütüyor hem iç hem de dış mekanda ruhunuza dokunan tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Bu bağlamda yaptığımız projelerin bulunduğu konumda sizleri en iyi şekilde temsil edeceğinin garantisini veriyoruz.

Mimarlık; Vii Tasarım Samsun Mimarlık ofisi, başlıca Samsun ve çevre illerinde yıllardır mimarlık hizmeti veren kurumsal bir firmadır.

İç Mimarlık; Vii Tasarım Samsun İç Mimarlık Ofisi, Samsun ve çevresinde özel tasarımlar ile kurumsal ve bireysel müşterilere iç mimarlık hizmeti veriyoruz.

Danışmanlık; Vii Tasarım Mimarlık Danışmanlık Hizmetleri, Mimarlık İç Mimarlık ve Isı Yalıtımı ile ilgili projelerinizde uzman kadromuz ile danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Teklif al >
7 Villa Yapımı Fiyat Teklifi Al