Deniz Aryay

İngilizce Özel Ders · 3 yıldır üye
İstanbul Kadıköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2012
Türkiye sıralamasında ilk 1000’e girerek yerleştiğim ve burslu olarak okuduğum Yeditepe Üniversitesi “İngilizce Öğretmenliği” bölümünden yüksek onur derecesiyle bölüm ikincisi olarak mezun oldum.

İngilizce öğretmenliğinin yanında eş zamanlı olarak “Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik” bölümünü de burslu olarak okudum ve bu bölümü de yüksek onur derecesiyle bitirdim. Bireysel danışmanlık metotlarını özellikle derslerde gerilen, konuşmaktan çekinen öğrencilerimle aktif olarak kullanıyorum.

2013 yılında Kanada’dan mesleğimi tüm dünyada yapmama imkan veren uluslararası İngilizce Öğretmenliği sertifikası (TESOL), bir sonraki sene ise yine Kanada’dan IELTS, TOEFL ve benzeri diğer dil testlerine yönelik İngilizce öğretmenliği (TESOL for Test Preparation) diploması aldım.

Çalışma hayatında henüz üniversite öğrencisiyken Yeditepe Üniversitesi Yazım Merkezi ile atıldım. Bu süreçte ağırlıklı olarak lisans ve yüksek lisans seviyelerinde öğrenim gören öğrencilerin kompozisyon ve tezlerinin redaksiyonundan (proofreading) sorumluydum. Writing konusunda özellikle iddialıyım.

Şimdiye kadar Çevre Koleji, İstek Vakfı Okulları, Doğa Koleji gibi özel okullarda ve Amerikan Kültür, Dilko gibi dil kurslarında görev aldım. Vakit buldukça özellikle Psikoloji alanındaki yüksek lisans tezlerinin çevirilerini yapıyorum.

İşimi gerçekten çok seviyorum ve bunun derslere de yansıdığını düşünüyorum.

Eğer Instagram kullanıyorsanız, günlük olarak kitaplarda çok denk gelemeyeceğiniz kelimeler, deyimler ve pratik bilgiler paylaştığım hesabımı takip etmenizi öneririm: kadikoy_ingilizce.
Teklif al >
4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al.