Deniz Eren

Psikolog · 6 aydır üye
İstanbul Beşiktaş
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kimlik belgesi

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2019
Merhabalar, Ben Deniz EREN
Medipol Üniversitesi-Psikoloji bölümünden onur derecesi ile 2019 yılında mezun oldum.
Aldığım eğitimler; Rorschach Testi Eğitimi,Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) eğitimi, Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri(M.M.P.I) eğitimi ,Montreal Bilişsel Değerlendirme(MoCA)Eğitimi, Alexander Pratik zeka testi Eğitimi, Porteus Labirent testi Eğitimi,(Oyun terapisi-masal terapisi eğitimi süpervizyon sürecindeyim) ,Mindfulness Eğitimimi tamamladım.
Psikoloji eğitimim sırasında; Psikoterapi,psikolojik testlerin uygulanması, yorumlanması, psikiyatri kliniğinde yatan hastaların tedavi süreçlerinde ve sosyal sorumluluk projelerinde görev aldım.
Mesleki kariyerimde en çok önem verdiğim konuların başında; etik ilkelere bağlı kalmak, güven ve mahremiyet yer almaktadır.Her danışanımın yaşadığı probleme yönelik bir tedavi sürecinin planlanması ve ortak terapi amaçlarının belirlenmesini önemsiyorum.
Bilişsel Davranışçı Terapi Ekolüyle çalışmaktayım. Kısaca bilgilendirmek de isterim ki; bu ekol yapılan bilimsel araştırmalar ışığında; Akut depresyon, Panik Atak, Kaygı Bozukluğu, Fobiler, Obsesif Kompülsif Bozukluk (takıntı bozukluğu) bu tür ruhsal hastalıklarda kalıcı ve kısa sürede önemli derecede iyileşme sağlamaktadır.
Bir terapist olarak danışanlarımın kendilerini rahatça ifade edebileceği, güven duyabilecekleri bir alanda; yeni bakış açıları kazandırmak ve psikolojik esnekliklerini arttırarak yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturmayı ve yaşam kalitelerini arttırmayı hedefliyorum.

Sevgiler,
Teklif al >
4 Psikolog Fiyat Teklifi Al