Digitallence Digital Solutions

Web Yazılım · 6 yıldır üye
İstanbul Beşiktaş
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

kuruluş / işe başlama yılı

2013
"Digital-intelligence" ve "excellence" (dijital zeka ve mükemmellik) kelimelerinin bir kombinasyonu olarak karşımıza çıkan Digitallence; işinizi ya da markanızı öne çıkarmak ve gerekli dijital çözümleri üretmek için kurulmuş bir şirkettir. Bu çözümlerde de iki olguyu kendimize prensip ederiz; zeka ve mükemmellik.

Yaptığımız işlerin temelinde mühendislik yatar çünkü ekibimize öncülük edenler mühendislik eğitimi almışlardır. Ancak Digitallence ın öne çıktığı bir nokta var ki o da mühendislik analitiğiyle pazarlamaya dayalı reklam mantığının birleştiği noktadır. İnovatif düşünce yapısı sayesinde bu noktayı her zaman bir üst seviyeye taşımayı amaçlarız.

Digitallence olarak biz müşterilerimize sürekli aynı hizmetleri ya da ürünleri sunmak yerine, onların ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine spesifik ürünler ve hizmetler sunarız. Bunu bu şekilde yapmamızın sebebi ise bir iş hacmini geliştirmenin tek yolu olmadığına ve problemlerin çok farklı sebeplerden (pazar stratejisi, üretimdeki otomasyon eksikliği, yanlış ya da eksik dijital reklam stratejileri vs.) kaynaklanabileceğine inanmamızdır. En baştan bir yol haritası çizip müşterilerimize çözümlerle gideriz. Bunu yaparken de geniş kapsamlı analizler yaparız. Çözüm için yaptığımız araştırmalarımız ve analizlerimiz yerelde kalmaz, beş farklı dilde araştırma ve analiz yaparız çünkü bunları sağlayabilecek bir ekibe sahibiz.
Teklif al >
4 Web Yazılım Fiyat Teklifi Al.