Dkt. M. Seha ERDEMİR

Dil ve Konuşma Terapisi · 9 aydır üye
Antalya Muratpaşa
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
İlkokul, Ortaokul ve lise öğrenimini Giresun’da tamamlamıştır. Giresun Fen Lisesi’den mezun olduktan sonra Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümü lisans eğitimine başlamıştır. Dil ve Konuşma Terapisi mesleğini ülkemize kazandıran ve halen Üsküdar Üniversitesi’nde Dil ve Konuşma Terapisi bölüm başkanlığı yapmakta olan Prof. Dr. Ahmet Konrot ile yürüttüğü tez çalışmasını tamamladıktan sonra Dil ve Konuşma Terapisti olarak mezun olmuştur.
Öğrencilik yıllarında özel ve devlet hastanelerinde, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde ve özel kliniklerde yapmış olduğu zorunlu ve gönüllü stajlar, katıldığı kongreler, eğitimler ve aldığı sertifikalarla bilgi ve deneyimlerini geliştirmiştir. Eğitiminin bir kısmını Uluslararası Akıcılık Birliği Başkanı Prof. Dr. Kurt Eggers’tan almıştır. Uluslararası birçok katılımcı ve konuşmacının yer aldığı Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresinde bilimsel sunum yapmıştır.
Lisans eğitiminin son yılında Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde (ÜSESKOM), İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Bölümünde dil ve konuşma bozukları tanısı, değerlendirmesi ve tedavisine yönelik klinik çalışmalarda bulunmuştur. Aynı yıl içerisinde Türkiye’nin ilk nöropsikiyatri hastanesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde klinik gözlemlerde bulunmuştur.

Muratpaşa Fener Mahallesi Lara Çocuk Merkezi'nde danışanlarına Dil ve Konuşma Terapisi hizmeti vermeye devam etmektedir.
Teklif al >
4 Dil ve Konuşma Terapisi Fiyat Teklifi Al.