Dna Güvenlik Ve Alarm Güvenlik Kamera Avcılar Armut'ta #130397

Dna Güvenlik Ve

Alarm Güvenlik Kamera · 3 yıldır üye
İstanbul Avcılar
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın. Henüz müşteri yorumu bulunmamaktadır.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2009
• MİSYONUMUZ
Güvenlik Sektöründe Yüksek Standartlı, Kaliteli Hizmet Vererek Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutarak Müşteri Arayışında Olmadan Mevcut Müşterilerimizin Referansları ile Oluşacak Müşteri Portföyü ile Çalışmak.

Kalite Anlayışımızı Sektörümüzde Bölgemize Yerleştirmeyi, Kaliteli Hizmetimizle Sürekli Gelişmeyi, Uzman Personelimiz ve Yetiştireceğimiz Personelimiz ile Müşteri Memnuniyetini Sağlamak. Müşterilerimizin Zamanına ve Haklarına Saygı Duymak.
Çalışanlarımızın Tatmin Ve Moral Değerlerini Arttırmak. Teknolojik İmkânlarla Donanmış Çağdaş ve Bilimsel Tüm Gelişmeleri Çalışanlarımıza Yansıtmak.

İnsanlığa, Çevreye ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarımızı Yerine Getirmek.
Güvenlik Sektöründe Bölgemizde Örnek Kuruluşlardan Biri Olma Niteliğimizi, Şirket ve Kalite Hedeflerimiz Doğrultusunda, Toplam Kalite Anlayışı Çerçevesinde, Müşteri Beklentilerine Zamanında ve Eksiksiz Cevap Vererek Sürdürmek.
• VİZYONUMUZ
Güvenlik Sektöründe, Doğru Teknolojiler ile Anahtar Teslimi Katma Değerli Çözümler Sunan, Teknolojik Gelişmelere Hızla Uyum Sağlayan, Değişimi Yönlendiren, Kullanıcı ve Çalışan Memnuniyetini En Üst Düzeyde Tutan, Bölgemizdeki Kurumsal Firmaların Birinci Derecede Tercih Ettiği, Sektöründe Lider Bir Şirketi Olmak.

Müşteri İstekleri Doğrultusunda, Ürün ve Hizmetlerimizi Günün Değerlerine Göre Sürekli Geliştirerek Tam Müşteri Memnuniyetini Sağlamak.
Hep Bir Adım İleride Olmak İçin Standart ve Beklentileri Aşmak, Rekabet Gücümüzü Arttırmak İçin Maliyetlerimizde ve Verimlilikte Sürekli İyileşme Sağlayarak Bölgemizde Sektörümüzde Lider Olmak.

Bugün ve Gelecekte Kurumumuzu Sürekli Başarılı Kılmak İçin İlkeli, Sorumlu ve Motivasyonu Yükseltecek Bir Liderlik Anlayışı ile Çalışanlarımızın Gelişimlerini Destekleyerek Potansiyellerini En Üst Seviyede Kullanmalarını Sağlamak ve Bu Potansiyeli Müşterilerimize Hissettirmek.
• DEĞERLERİMİZ

*Güvenilirlik,
*Deneyim,
*Kalite bilinci,
*Sürekli Gelişim İnancı,
*İş Ahlakına Bağlılık,
Teklif al >
4 Alarm Güvenlik Kamera Fiyat Teklifi Al.