Dönüşüm Patent Ve Bilişim Hizm.

Marka Tescil · 2 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı
Dönüşüm patent, sektöre hizmet etmiş, deneyimli ve konusunda uzman marka – patent vekili olan uzmanların ortak hareket etme isteği ile oluşmuştur. 12 yıl önce kurmuş olduğumuz şirketimizde 1500’ü aşkın girişimciye hizmet sunmuş olmanın gururuyla ve her geçen gün daha donanımlı , daha tecrübeli, daha uzman olarak, ama dürüstlüğümüzden hiçbirşey kaybetmeden hizmet vermeye devam ediyoruz. İşinize katkı koyan, sizi ilerletecek olan , daha kurumsal olma yolunda önemli adımlar atmanızı sağlayacak olan hizmetlerimizi merak ediyorsanız, şöyle sıralayalım;
• Marka Tescili
• Patent Tescili
• Tasarım Tescili
• Uluslararası Tescil
• Alan Adı İşlemleri
• Genel Danışmanlık
Bu hizmetleri verirken de bir çok şeye dikkat ediyoruz. Biliyoruz ki zamanınız sizler için değerli. Biz de değerli zamanınızı boşa harcamadan hareket ediyor, işinizi , hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Size çok zor gelen birçok gerekliliğin kolaylıkla yerine getirilebildiğini, uzman desteğiyle doğru adımlar atarak güvenle yol alınabileceğini, kurumsallaşma yolunda yapılması gerekenlerin neler olduğu ve ne şekilde yol alınacağı gibi konularda bizden aldığınız destekle yapılabileceğini ve tüm iş hayatınızın, şirketinizin geleceğinin değişeceğini görmenizi istiyoruz.

. En iyi referanslarımız her zaman müşterilerimizdir. Müşterilerimiz, çevrelerine bizi öneriyorsa, bu bizim itibarımızın ve müşterilerimizin bize duyduğu güvenin bir sonucudur.
Bize ihtiyaç duyduğunuz anda yanınızda bulursunuz. Sizlere bir telefon, bir mail veya sosyal medya hesabınız kadar mesafedeyiz. Size hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.
Teklif al >
4 Marka Tescil Fiyat Teklifi Al.