Dunya Su Arıtma Sistemleri Satış-teknik Servis

Su Arıtma Servisi · 6 yıldır üye
İstanbul Çekmeköy
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2007
DUNYA Su Arıtma Sistemleri olarak İstanbulda faaliyete geçen firmamız aradan geçen uzun süre zarfında su arıtma sistemleri üzerinde başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Son yıllarda popüler olan ve reverse osmosis olarak tabir edilen yeni nesil su arıtma sistemleri üzerinde oldukça yenilikçi çalışmalarımız vardır.

Su arıtma cihazlarının yanısıra çok geniş yelpazede endüsriyel ve su arıtma cihazları yedek parça ve su filtre kartuş satışlarımız da bulunmaktadır.

Su arıtma cihazlarımız, yedek parçalar ve su filtre kartuşları müşterilerimiz tarafından oldukça ilgi görmekte ve ürünlerden duydukları memnuniyetleri her vesile ile dile getirmektedirler.
MİSYONUMUZ

İçme suyu kaynaklarının giderek azaldığı ve niteliğinin bozulduğu günümüzde, halkımıza kendi mekanlarında ideal içme suyu üretebilecekleri ileri teknoloji içme suyu arıtma cihazları geliştirmek, üretmek, tanıtmak ve bu yolla yaşam kalitelerini artırmak misyonuna sahibiz.
VİZYONUMUZ

Sektördeki gelişen ve sürekli yenilenen en son teknoloji yeniliklerini takip ederek ve uygulayarak, müşteri memnu-niyetini hedef alarak, kısa zaman içerisinde Su Arıtma Teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen firmaları arasında yer almak, ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olarak güven duyulan, öncü bir marka olmaktır.
HİZMETLERİMİZ

KEŞİF
Su arıtma ünitesi ihtiyacı olan tesislerde , doğru ve uygun bir proje çalışması yapılabilmesi için , Kapasite tayini ( Günlük , saatlik su tüketimleri ) , işletme bilgileri , ham su analiz değerlerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu hizmet firmamız uzman mühendisleri tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

ANALİZ
Su karakteristiğinin bölgelere göre değişken bir yapıda olmasından dolayı ,doğru bir projelendirme yapılabilmesi için , detaylı bir su analizi gerekmektedir. Bu işlem firmamız laboratuarlarında ücretsiz olarak yapılmaktadır.

PROJELENDİRME
Keşif ve analiz sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda , tesis için en uygun kapasitede ve yüksek
Teklif al >
4 Su Arıtma Servisi Fiyat Teklifi Al.