Ebru Tezcan Ketenci

Viyolonsel Dersi · 1 yıldır üye
İstanbul Ümraniye
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

1994
Merhaba☺️ Ben Ebru Tezcan Ketenci yılında okulum İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarının viyolonsel bölümünden yaylı sazlar bölüm başkanı Prof. Sevil Gökdağ'ın öğrencisi olarak mezun oldum. Ayrıca yine okulumda İkinci branşım olan piyanoyu da Prof.Lale Fetidunoğlu ve Dr.Ayşen Katipoğlu ile tamamladım Solfej ve armoni derslerini prof. Emel Çelebioğlu ile tamamladım Birebir ve online cello dersleri yapmaktayım. Sosyalliğin ve birlikte çalmanın, çalışmanın keyfine önem verdiğimden öğrencilerimle cello düet, cello orkestra dersleri düzenlerim.Düzenli Cello konserleri yapmaya özen gösteririm. Mesafelerin kısaldığı zoom üzerinden "Almanya,Norveç,Yunanistan,Bahreyn,Hollanda gibi ülkelerdeki öğrencilerimle Online derslere devam ediyorum. Derslerim hakkında genel bilgi almak isterseniz Youtube 👉ebrulyce paylaşımlar dan yüklediğim cello derslerini izleyebilirsiniz İnstagram hesabım 👉ebrulycepaylasimlar Yakın tarihte öğrencilerimle yaptığım Büyükada da konaklamalı üç günlük Türkiye'de ilkini gerçekleştirdiğim "cello kampı"nın detaylarını da instagram hesabımdan inceleyebilirsiniz Cello kampı her Nisan ve Kasım ayında yapılmaktadır.
Müzik için hiçbirzaman geç kalmış olmazsınız. İçinizden geliyorsa yapın,öğrenin.Bazı insanlar doğuştan yetenekli ,ama bazı insanlarda içindeki sanatçıyı kendine inancıyla ortaya çıkarır. Ben her ikisi içinde size destek olacağım .
İçinizde bilmediğiniz bir sanatçı vardır. Düşlerinizin peşinden güvenle gidin .
Seçtiğiniz bu yolda kalbinize yakın bir eğitimci ile ilerlemeniz dileklerimle, Sormak istedikleriniz için numaramdan bana ulaşabilirsiniz. Sevgiler💚🌿
Teklif al >
4 Viyolonsel Dersi Fiyat Teklifi Al