Ece Özkan Puppy College İstanbul

Köpek Eğitimi · 6 yıldır üye
İstanbul Başakşehir
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Facebook'ta 3386 arkadaşı var

kuruluş / işe başlama yılı

2007
Ece Özkan Köpek Eğitim Okulları Puppy College & Dog Academia; İstanbul Bahçeşehir merkezli olup Ankara, Bursa ve İzmir de kendi bünyesindeki eğitmen ekipleriyle Köpek Eğitimi ve Pansiyonu hizmetleri vermektedir.
2 Aylıktan 3 yaşına kadar olan ve dövüş amaçlı yetiştirilmiş köpekler dışında tüm ırklarla çalışmaktayız. Eğitimleri özellikle yavrular ve küçük ırklarda, ay ve ırklarına uygun seçilmiş diğer arkadaşlarıyla birlikte kendi ev ortamımız içerisinde gerçekleştiriyoruz. Eğitim sonrasında ihtiyaç halinde öğrencimizin evinde veya yaşam alanında ayrıca çalışmalar yapmaktayız. Bunun dışında evlere köpeğe özel eğitime gitmiyoruz.
Eğitime gelecek yeni öğrencilerimiz için;
Çiftlik ve ev ortamı dahil her dönem yaş ve ırklara özel grupları öncesinden tarihlerle belirlediğimiz için tam kapasite dolu çalışmaktayız. Özellikle ev içi eğitime gelecek olan öğrencilerimizi birbirine uygun eğitim, yaş ve ırklarda bir araya getirmeye çalışmaktayız. Bu nedenle eğitimde kesin tarih için 15 gün önceden bilgi vermenizi, bu süre içinde iç ve dış parazit uygulamalarını kontrol etmeniz ve gerekli ise tekrarlatmanızı rica ederiz.
Eğitimlerimiz "Pet Köpek" Eğitimleri ve" Profesyonel Köpek" Eğitimleri olarak iki bölümden oluşmaktadır.
Tüm eğitim ve davranış sorunları çözümü taleplerinizde hizmet verebilmekteyiz.
Ekibimiz içerisinde teslim alınmış tüm köpekler, Ekip liderimiz Ece Özkan ın kontrol ve garantisinde eğitim görmektedir. Yavru eğitimlerimiz, karakterin oturduğu 1-1,5 yaşlarına kadar, ihtiyaç halinde ücretsiz eğitim tekrarları ile devam ettirilerek garantiye alınmaktadır.
Teklif al >
4 Köpek Eğitimi Fiyat Teklifi Al.