Ecem Güzel

Diyetisyen · 5 yıldır üye
İstanbul Kadıköy
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2015
2015 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldum. Üniversite hayatım boyunca aldığım teorik bilgileri staj yaptığım kurumlarda edindiğim pratik bilgilerle birleştirdim.Bu sayede takım çalışması, problem çözme, analitik düşünme, hastalarla iletişim kurma gibi konularda kendimi geliştirdim. Hastaneler, yemek şirketleri ve beslenme ve diyet danışmanlık merkezinde zorunlu staj görevimi tamamladım.
2016-2017 yılında Özel Megapol (Birlik) Hastanesi’nde görev yaptım.Hastane mutfağında aylık menü planlama; klinikte yatan hasta diyet takibi; poliklinikte ise gebelikte ve emzirme döneminde beslenme, metabolik hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi,sporcularda beslenme, adölesanlarda beslenme tedavisi gibi alanlarda görev yaptım.
2017-2018 tarihi itibari ile meslek hayatıma Via Hospital Sancaktepe bünyesinde devam ettim.Burada da hastane mutfağında aylık menü planlama,klinikte yatan hasta diyet takibi,poliklinikte ise gebelikte ve emzirme döneminde beslenme, metabolik hastalıklarda tıbbi beslenme tedavisi,sporcularda beslenme, adölesanlarda beslenme tedavisi, bariatrik cerrahide beslenme tedavisi gibi alanlarda görev yaptım.
2019 yılının başında ise Moneta Sağlık Asistans firma bünyesinde anlaşmalı sigorta şirketleri ile online görüntülü görüşme, kurumsal firmalara beslenme ve diyet danışmalığı alanında görev yaptım.
14.10.2019 -15.10.2021 itibari ile ‘’Özel Medivia Hospital’’ da görevimi sürdürdüm.

Size yardımcı olabileceğim alanlar ise,
*Bariatrik cerrahi ( Mide küçültme ameliyatı) sonrası beslenme tedavisi
*Gebelikte ve emzirme döneminde beslenme
*Diyabet ( Şeker) hastalarında tıbbi beslenme tedavisi
*Tiroid hastalıklarında tıbbi beslenme tedavisi
*Mide-bağırsak sistemi hastalıklarında tıbbi beslenme tedavisi
*Kilo verme,kilo alma programları
*Sporcularda beslenme
*Beslenme ve Sağlıklı Yaşam tarzı danışmanlığı
*Çocuk ve adölesanlarda beslenme
* Online (whatsapp takipli) diyet programları

Teklif al >
4 Diyetisyen Fiyat Teklifi Al