Eft Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz · 4 yıldır üye
İstanbul Esenyurt
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2007
2004 yılında Bosch Car Service üyesi olarak İstanbul Avcılar-Haramidere mevkiinde faaliyet göstermeye başlayan EFT OTO, 2600 m² kapalı alana sahip tesislerinde 19 adet araç kaldırma lifti, boya fırını, rot-balans cihazları, jant düzeltme, klima dolumu, tüm markalara ait gelişmiş arıza tespit ekipmanları ve 57 kişilik eğitimli, uzman kadrosuyla her marka binek ve hafif ticari araçlarınızın tüm bakım ve onarım işlerini yetkili servis yeterliliğinde yapmaktadır.

Araç tamir, bakım ve onarımdaki tecrübesini son yıllarda hızla gelişen 2. el oto ekspertiz sektörüne aktarmak isteyen EFT OTO, 2012 yılında oto ekspertiz sektörüne giriş yaparak tüm İstanbul’da müşterilerine oto ekspertiz hizmeti vermeye başlamıştır. Avcılar Haramidere’de genel merkezini ve ilk şubesini açan EFT OTO EKSPERTİZ kısa sürede Bahçelievler, Ataşehir, Sefaköy, Bayrampaşa, Kadıköy, Maltepe, Seyrantepe, Büyükçekmece, Ümraniye ve Üsküdar’da toplam 11 şubeye ulaşmış ve hızlıca oto ekspertiz hizmetini kurumsal anlamda veren bir firma olmuştur. Bunun yanı sıra ikisi Avrupa yakasında ve ikisi Anadolu yakasında konuşlandırılan Mobil Ekspertiz Araçlarıyla da Mobil Oto Ekspertiz alanında da lider konuma gelmiştir.

EFT OTO EKSPERTİZ, “Türkiye’nin en detaylı araç ekspertiz raporu” nu verme amacıyla rakiplerinden farklı birçok kontrol noktasını ekspertiz raporuna eklemiştir. Ülkemizde oto ekspertiz denilince akla ilk gelen kaporta-boya kontrolleridir. Yani aracın kazası ve bu kaza sonrası değişen ya da boyanan parçası olup olmadığı oto ekspertizin olması gerekeni şeklinde anlaşılmaktadır. Oysa ki oto ekspertiz aracın tamamının incelenmesidir. Bu nedenle EFT OTO EKSPERTİZ, rakiplerinden farklı olarak, motor-mekanik üst kontrolleri, mekanik alt kontrolleri, dış ekspertiz/elektronik kontroller ve kaporta-boya kontrolleri şeklinde ekspertiz hizmetini dört üst başlıkta raporlamaktadır. EFT OTO EKSPERTİZ raporunda kaporta-boya kontrollerinin yanı sıra, hava filtre kabininden enjektörlere, turbo intercoolünden moto
Teklif al >
4 Oto Ekspertiz Fiyat Teklifi Al