Elfa Elektronik Bilişim Güvenlik Sistemleri Kamera Sistemleri Güngören Armut'ta #596825

Elfa Elektronik Bilişim Güvenlik Sistemleri

Kamera Sistemleri · 10 aydır üye
İstanbul Güngören
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2004
Alarm & Cctv Kamera Sistemleri Elfa Elektronik Güvenlik, 13 yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Elfa Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır.

Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, Cctv kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir.

Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

Elfa Elektronik Güvenlik uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar.Elfa Elektronik güvenlik 13 yılı aşkın bir süredir elektronik güvenlik sistemleri cihazlarının satış ve montaj hizmetlerini sürdürmektedir.

Tüm dünyada profesyonellerinin tercih ettikleri yüksek kaliteli ürünleri ekonomik şartlarda kullanmayı ilke edinen firmamız, elektronik güvenlik sistemleri alanında da bu yaklaşım tarzından ödün vermemektedir.

Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri, Dioafon Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri gibi hizmetlerimizle yüksek kalite ve uygun fiyat seçenekleri sadece bizimle çaliştiginizda anlayacaksınız ki önceliğimiz müşteri memnuniyetidir…
Teklif al >
4 Kamera Sistemleri Fiyat Teklifi Al.