Ender Gökçe

Evden Eve Nakliyat · 1 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2018

Evden eve nakliyat ve taşımacılık alanın uzun yıllardır İstanbul Kâğıthane ve şişli bölgesinde hizmet vermekteyiz. Kâğıthane ve şişli başta olmak üzere İstanbul bölgesinin tamamına hizmet vermekteyiz.

Evden eve nakliye, şehirlerarası ve şehir içi nakliye, marangozlu nakliye, ofis taşıma, eşya paketleme, mobilya paketleme, sigortalı nakliye, sigortalı evden eve nakliye hizmetleri vermekteyiz. Taşınmaya karar verdiğinizde uzman personellerimiz ücretsiz ekspertiz hizmeti kapsamında eşyalarınızı kontrol etmekte ve sizlere en uygun taşınma yöntemini belirlemektedirler. Taşınma günü dilediğiniz saatte evinize gelen ustalarımız eşya paketleme işlemini gerçekleştirmektedirler. Sökümü yapılan ve özel malzemelerle tek tek paketlenen eşyalarınız marangozlu nakliye hizmetlerimiz kapsamında yeni evinize kurulumu yapılarak sizlere teslim edilmektedir. Tüm eşyalarınız taşınma gününe özel olarak firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Profesyonel ekibimizle ekonomik fiyat garantisi altında hizmet vermekteyiz.

Şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. ENDERtaşımacılık
0552 251 63 28
Teklif al >
4 Evden Eve Nakliye Fiyat Teklifi Al.