Enes Sipahi

Web Tasarım · 6 yıldır üye
Bursa Yıldırım
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2008
Merhana Ben S.Enes Sipahi 18 Yaşındayım. 2006 yılında ilk bilgisayarım alındığında masanın üstünde bir kağıt kaç ile karşılaştım.Bunları incelediğimde photoshop ile ilgili alıştırma kağıtları olduğunu anladım.Bu kağıtları gördüğümden bu yana yıllar geçti ve bu yıllarda tasarıma olan sevgim ve merakım her geçen gün daha çok arttı.O zamandan bu zamana kadar bir çok şey öğrenmeye çalıştım .

Buzamana kadar ise birçok profesyonel şirketlerle , Ufak çaplı kuruluşlar ve Programcılar için tasarımlar yaptım.En iyi şekilde yapmayada devam etmekteyim.İlk zamanlarda Web Tasarım ile ilgilenirken şimdileri Arayüz Tasarımı , UI Tasarım Ve Ux Tasarım Üstüne birçok deneyimim bulunmaktadır.Kullandığım ve tecrübemin olduğu programlar ise Adobenin neredeyse tüm programları diyebilirim ama en çok kullandıklarım Photsohop,Flas,After Effect,Premiere dir.Tasarım yanında ufak çaplı kısa filmler çekmeyi ve Fotoğraf çekmekte benim diğer hobilerimdendir.


"Başlamak için en uygun zamanı beklersen hiç başlamayabilirsin; şimdi başla, şu anda bulunduğun yerden, elindekilerle başla."
Teklif al >
3 Web Tasarım Fiyat Teklifi Al