Eprom Bilgisayar Yazılım Geliştirme Siirt Armut'ta #201138

Eprom Bilgisayar

Yazılım Geliştirme · 2 yıldır üye
Siirt Siirt
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Eprom Bilgisayar 10.01.2002 tarihinde Iğdır da kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı bilgi işlem ve otomasyon sistemlerinin kurulması, denetlenmesi ve bu sistemler ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yürütülmesidir.
Misyonumuz; yazılım sektöründe yüksek kaliteli danışmanlık hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.
Vizyonumuz; yazılım danışmanlığı alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.
Geride bıraktığımız 2010 yılı süresince daha çok network sistemleri ve internet teknolojileri ile ilgili sistemlerin kurulması, ölçeklendirilmesi, projenlendirilmesi ile sürdürülmesi alanlarında danışmanlık hizmetleri verilmiştir. Gerek kamu ve gerekse de büyük çaplı firmaların bilgi teknolojileri danışmanlık faaliyetleri sürdürülmüştür.
2010 yılı için de çalışmalarını aynı yönde devam ettiren Eprom Bilgisayar, Türkiye nin vizyonu AKINSOFT ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) Yazılım Firmasının Siirt Bölge Bayiliğini yapmaktayız.
Teklif al >
4 Yazılım Geliştirme Fiyat Teklifi Al.