Ercan Çimendör

Tente Branda · 3 yıldır üye
İstanbul Sultanbeyli
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2012
Sultanbeyli Branda olarak çok farklı ve geniş alanlara hitap edebilecek Branda, Tente ve Çadır sistemlerinin dizayn ve üretimini yapmaktayız.

Ürünlerimiz; İstenilen ölçülerde yapılabilen; balkon, teras ve bahçeler için uygun olan tentelerdir. Eğimini istediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz bir mekanizmaya sahiptir tentelerimiz. Çevirme koluyla, Tenteye güneşe göre istediğiniz eğimi verebilirsiniz. Körüklü Tente modellerimizde; Körüğü sayesinde yandan gelen güneşi de engelleyebilir ve istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Seçilen mekanın üzerini kaplayacak şekilde sabitlenen açılıp kapanma özelliği olmayan tentelerdir. Kafe gibi açık mekânlarda tercih edilir. Açılıp kapanabilen tüm tente çeşitlerinde elle açılan sisteme sahip olanlardır.

Tente, Branda ve Çadır seçerken, ürünün yapısından sonra dikkat edeceğiniz en önemli unsur kumaşın kalitesi ve mekanizmanın sağlamlığıdır.
Tenteyi ve Brandayı kullanacağınız yeri güneşin geliş açısına göre ayarlayın. Güneşi tam karşıdan alan mekanlarda, tentenin ve brandanın ön kısmından çıkan güneşlikler kullanmalısınız.
Tente, Branda ve Çadır kumaşı en önemli faktörlerdendir. Tente için en iyi kumaş; Hava şartlarından etkilenmeyen, Su geçirmeyen ve solmayan kumaşlardır. Tente, Branda ve Çadırda kullanılan malzeme paslanmaz çelikten yapılmalıdır.
Teklif al >
4 Tente Branda Fiyat Teklifi Al.