Ersin / Ağaç İşleri Endüstri Mühendisi & İç Mimar

Mutfak Dolabı Yapımı · 9 aydır üye
Ankara Çankaya
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
Merhabalar ,Baba mesleğim mobilya dekorasyon ustaliği olup akabinde meslek lisesi mobilya dekorasyon bölümünden mezun olarak , meslek yüksek okulu mobilya iç tasarım okuyup bununla da yetinmeyerek , Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği ni okudum . İZMİR , DEMİRCAN KARRA yıl , ANTALYA da ÖPÇİN BİENAL group yıl , ÖZELLİKLE ANKARA ENNE mobilyada yıl proje mühendisliği yaptiktan sonra mobilyada kendi adima çalışma karari alıp ustalığım ile teknik bilgilerimi birlestirdim. Mesleğim de son derece profesyonel ve aynı zamanda kaliteyi en uygun fiyat garantisiyle özel işler yapmaktayım. # ÖNEML NOT # : Görseldeki gördüğünüz projelerin tamamı kendi imalatımızdır ayrıca müşterilerimiz tarafindan alınan yorum ve Yıldızlar tamamen emeğimiz ile alınmıştır , diger bazı meslektaşlarımız gibi kesinlikle yıldız artırma veya tanıdık eş dost yorumu ile müşteri kandırmaya yönelik degildir.
BEN VEYA BAŞKA BİR USTA , MİMAR İLE ÇALIŞIRKEN VERECEĞİNİZ KARARI MADDİ OLARAK DEGERLENDİRİRKEN USTANİN REFERANS VE YAPTIĞI PROJELERİ DE MUTLAKA GÖZ ÖNÜNE ALMANIZ KENDİ MENFAATİNİZ İÇİN UYGUN OLACAKTİR. HER TÜRLÜ MOBİLYA ÜRETİM MONTAJ TAMİR TADİLATLARİNİZ İÇİNDE BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Google arama motorundan ANKARA MOBİLYA MONTAJ TAMİR TADİLAT VEYA GOOGLE ARAMA MOTORUNDAN

NUMARASINI ARATARAKTA İNTERNET sayfamızdan da referanslarimizi kontrol edebilirsiniz . BİREBİR YAPMIŞ OLDUĞUM VE URETİMİNDE BULUNMUŞ OLDUĞUM PROJELER BAZİLARİ +Bodrum Levent Kırca villa. +Bodrum Nikki Beach otel
+ Konya Ramada otel
+Tokat Dedeman otel
+Eskişehir Hilton otel
+Isparta şehir hastanesi mobilyaları
+ Antalya Sidera otel
+ Yaşamkent kargın Sierra
+ Ümitköy vantage sitesi ve yazmadigim bir çok proje
Teklif al >
4 Mutfak Dolabı Yapımı Fiyat Teklifi Al.