Uzman Diyetisyen Esin Eren

Online Diyetisyen · 2 yıldır üye
İstanbul Ataşehir
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı
Merhaba özel bir hastanede Obezite ve hastaliklarda beslenme tedavisi alaninda hizmet veriyorum. Aynı zamanda tamamen size özel diyet programlari, kan tahlilinin yorumlanmasi, besin tüketim kaydı ile takip, fit tarifler, porsiyon degişim listeleri ve belirli günlerde yapılan kaçamaklardan oluşan ve aç kalmadan aksine "yedire yedire" fazla kilolariniza veda edeceğiniz harika bir beslenme paketi ile sürekli iletisimde kalarak desteklenen online diyet hizmeti de veriyorum.

Vücudumuzdaki hücrelerin katı kadar bakteri var. Probiyotik dediğimiz bakteri sayılarını Prebiyotik dediğimiz besinlerle beslemezsek barsak mikrobiyotasını düzenlememiş oluruz ve bunlar bize Diyabet, Obezite, Alzheimer, Kanser gibi hastalıklarla geri dönmüş olur. İlk olarak barsak dengemizi mikrobiyota diyeti ile sağlamış oluyoruz ve istenilen hedefe kolayca ulaşıyoruz:)
Bir sihirli değneğim yok belki ama tüm hayatımı danışanlarıma bu hissi yaşatmak ve bunu sürekli kılmak için çalışmaya adadım. Başaranları gördükçe mutluluğum ve işime olan bağlılığım, heyecanım katlanarak arttı. numaralı hattan ayrıntılı bilgi almak için ulaşabilirsiniz. Sevgilerimle:)
Teklif al >
4 Online Diyetisyen Fiyat Teklifi Al