Esko Yapı Dış Cephe Mantolama Ümraniye Armut'ta #13372

Esko Yapı

Dış Cephe Mantolama · 6 yıldır üye
İstanbul Ümraniye
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2005
Sektördeki başarılı çalışmalarıyla, 2005 yılından buyana faaliyet gösteren yapı; 2005 yılında Sn. Faruk İLBAN tarafından kurumsal hale getirilerek faaliyet geliştirerek sektördeki yerini almıştır.

Sektörün ilk sayılabileceklerinden olan yapı; dış cephe giydirme, mantolama ve dış cephe izalasyonu konularındaki uygulamalarıyla büyük başarılara imza atmış ve yenilikçi girişimleri planlamayı esas almıştır. Bu kapsamda, yapı; planladığı projelerin hayata geçirilmesi konusundaki çalışmalarıyla sektörde kendine hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

Dış ve İç cephe giydirme alanlarındaki, başarılı üreticilerle birlikteliklerini pekiştiren ve uzmanlarıyla çalışan yapı, tek başına ayrı bir kurum olarak yeni bir ticari başlangıç yapmıştır.

Ayrıca, deneyimli kadrosu ve yenilikçi fikirleriyle sektöre yeni bir anlayış kazandırmıştır. Bu sektörde kendisinden daha prestijli ve deneyimli olan bir çok firmayı şimdiden geri planda bırakıp, adını sektöre yazdırmıştır.

yapı olarak, misyonumuz; deneyimli çalışmalarımız süresince elde ettiğimiz tecrübelerin ışığında olmak üzere, öncelikli siz değerli müşterilerine; başarılı, deneyimli, zaman mefhumu tanımayan ve ufku geniş yönetici-idareci ve çalışan personeli ile birlikte garantili hizmet vermektir.

yapı sektörün ihtiyacını iyi belirleyen Artık Herkesin Rahatça Tercih Edebileceği, Güven Duyabileceği bir marka olmak için sektördeki Ticari Rekabet Yolculuğunun içerisinde Sınıfının En Çok Aranan, Beğenilen, Güvenilen Lider Bir markası olmaktır.
Teklif al >
5 Mantolama Fiyat Teklifi Al.