Estetikchi.blogspot

Epilasyon · 3 yıldır üye
İstanbul Beylikdüzü
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2012
Bu kapıdan içeri girdiğinizde farklı bir anlayışla ve klinikle karşılaşacaksınız. Detaylarda bilimsel misyonu görecek, teknolojik donanımda ayrıcalığı, dekorasyonda konforu, ilgide insan sıcaklığını yaşayacaksınız…

2012dan bu yana, estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetikchi Sağlık Gurubu, plastik ve kozmetik uygulamarda ve ayrıca güzellik merkezleriyle, yaşamınıza değer katmaya devam ediyor.

Profesyonel Bilgilendirme

Estetikchi, öncelikli olarak herkesin dinlenmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle alanında uzman sağlık personelleri kliniğe müracaat edenlerle ayrıntılı olarak görüşür, misafirlerinin beklentilerini çok yönlü sorgular. En kusursuz, en ideal sonucun elde edilmesi için hasta ile ortak kararlar alınır. Yapılacak işlemin ya da operasyonun ölçüsü ne olursa olsun, herkese detaylı olarak bilgi verilir; artılar ve eksiler kapsamlı olarak anlatılır. Doğru kararların alınabilmesi için estetiksonrası elde edilecek sonuç,mukemmeldir.

Günümüzün estetik standartlarında şüphesiz ki teknolojinin önemli bir yeri bulunmakta. Estetikchi teknolojik altyapısını her yıl geliştirirken, dünya ile eşzamanlı olarak teknoloji transferleri yapar.

Kliniklerde kullanılan tam donanımlı cihazlar, ameliyatsiz yuz germe cihazi ulthera cihazı, FDA onaylı Diod lazer ve daha birçok teknolojik altyapı, dünyanın önemli estetik merkezleriyle aynı anda ve Türkiye’de ilk kez Estetikchi bünyesinde de kullanılmaya başlanmıştır.

Teklif al >
4 Epilasyon Fiyat Teklifi Al.