Evren Özgen Freelance Programcı (Yazılımcı) Ümraniye Armut'ta #35623

Evren Özgen

Freelance Programcı (Yazılımcı) · 5 yıldır üye
İstanbul Ümraniye
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2013
MABEV Bilişim ailesi olarak; Web yazılım ve web tasarım uygulamalarımızla bilişim dünyasındaki yeniliklere imza atmayı ilke edindik. Kendi bünyemizde geliştirdiğimiz özgün yazılım ve çözüm paketlerimizle kullanıcılarımızı internet dünyasında farklı kılarak, zamanın ilerisinde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bilişim teknolojileri bilgi birikimi ve deneyimiyle ihtiyaçlarınıza uygun en iyi çözümü sunarak teknolojiyle uyum içinde çalışmanızı sağlıyoruz. Kurumsal ihtiyaçlarınıza en etkili profesyonel çözümler sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

MABEV Bilişim ailesi olarak; Gelişen teknolojinin işletmelere sunduğu avantajları en mükemmel şekilde değerlendirerek sunduğumuz çözümlerimiz ile işletmenizin değişen koşullara ve yeniliklere uyum sağlama yeteneğini artırmak ve sektöründe öne çıkan bir aktör olmasına yardımcı olmaktır. Yazılım çözümlerimizi, kaliteden ödün vermeden sizlerin hizmetine sunarak kusursuz müşteri memnuniyeti için çalışmakta ve geliştirdiğimiz ürünlerimiz ile Global İş Dünyası’na değerli katkılar sunmayı amaçlamaktayız.

MİSYONUMUZ

MABEV Bilişim ailesi olarak; Sektörde inovatif atılımlar yaparak mevcut standartları daha da geliştirip, işletmenizin verimini maksimum seviyeye çıkarmayı amaç edinmiştir. Yakın gelecekte “Avrupa’nın Yazılım Üssü” olacağını düşündüğümüz ülkemizden dünyaya yazılım ihraç etmek ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız sayesinde iş hayatına kolaylıklar sağlamak amacı ile çıktığımız bu yolda kaliteli, verimli, sonuç odaklı teknolojik çözümleri müşterilerimize sunarak, yaratmış olduğumuz yenilikçi çözümleri iş dünyasında artı değere dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.
Teklif al >
4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al.