Ezgi Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat · 4 yıldır üye
İstanbul Sancaktepe
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Email Address
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı
NuSkip to content
Arama:
ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT
1 Ezgi Nakliyat, şehir içi nakliyatta gösterdiği hassasiyet ve özenin iki katını şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde ortaya koyar. Şehirler arası taşımacılıkta gidilecek kilometrelerce yol fazlasıyla hizmet kalitemize yansır. Bu nedenle şehirler arası taşımacılıkta ekibimiz daha dikkatli ve daha titiz davranır.

Bu tür taşımacılık işlemlerinde gidilecek yola göre paketleme işlemleri yapılır. Evinize gelecek olan ekibimiz içerisinde; marangoz, tesisatçı ve elektrikçi yer alır. Bu arkadaşlarımız aynı zamanda taşımacılık konusunda özel yetiştirdiğimiz uzman ekiplerdir.

2aaArkadaşlarımız ilk olarak ambalajı yapılacak eşyalarınızı şehirler arası taşımacılığa uygun bir şekilde ambalajlar. Kalın patpatlarla sarılan eşyalarınız; kullandığımız özel ipler sayesinde sıkı bir şekilde bağlanır ve araca yerleştirilir.

Marangozumuz, demontajı yapılacak eşyalarınızı söker, ambalajlar ve bu eşyalar arkadaşlarımız tarafından aracımıza yerleştirilir. Tesisatçı personelimiz, evinizdeki beyaz eşyalarınızı bağlantılarından ayırır, uzun yola uygun şekilde güvenlik bağlantılarını takar ve ambalajlar.

Elektrikçi arkadaşımız da evinize yer alan avize, plazma televizyon, bilgisayar ve benzeri elektronik eşyalarınızı bağlantılarından ayırır ve özenle kolilere yerleştirir.

6Ayrıca evinizde yer alan mutfak eşyalarınız, kırılacak eşyalarınız (vitrin camı, vazo, kristal takım vs.) kalın karton kolilere yerleştirilir. Bu koliler size kalacak şekilde ayarlanır. Bu sayede siz de geniş bir zamanda dilediğiniz an kolileri boşaltıp yerlerine yerleştirme şansı elde edersiniz. Şehirler arası taşımacılıkta gösterdiğimiz bu hassasiyet; müşteri memnuniyeti ve referansı beraberinde getirir.

Siz evinizde huzur içerisinde yaşarken biz de gelecekte eş, dost ve akrabalarınızı taşıma sevinciyle yolumuza koyuluruz.
Teklif al >
5 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al