Fa Consultancy

İngilizce Özel Ders · 2 yıldır üye
Ankara Çankaya
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

1998
Merhaba. Vaktiniz çoksa aşağıda detay bilgi var. Ama ana dili ingilizce olan bir Üniversite hocasından gercekten ingilizce öğrenmek istiyorsanız hemen bizi arayin. . HAKKIMIZDA
Corona nedeniyle internet uzerinden de hizmet verebiliyoruz. Özel İngilizce derslerimiz kurumsal olarak Ankara Kızılay’daki özel ofisimizde bire bir, yüz yüze NATIVE SPEAKER deneyimli üniversite İngilizce hocalarımız tarafından verilmektedir. Şirketimiz “FA Consulting & Training” İngiltere’de yerleşik “Fortis Auxilium (FA)” şirketinin ve Kanada'da yerlesik " Bright Futures" egitim şirketinin Türkiye’deki ortak girişim şirketi ve temsilcisidir.

Hocalarımız yabancı bayan deneyimli hocalar olup, İngiliz Dili ve Edebiyatı ve İngilizce Dil Öğretmenliği (ELT) dalında “Graduate” , “Master” ve “Ph.D” derecelerine sahip çok başarılı Üniversite hocalarıdır.

Hocalarımızın uzmanlık alanları; Yabancı Dilde Kur Atlama, Hazırlık Okulu Yeterlilik Sınavları, Hazırlık Okulu Muafiyet Sınavı, Proficiency Exams, YDS, TOEFL, IELTS, Conversation, Academic and General English, Proof Reading, Articles, Thesis, Journals gibi konuları kapsamaktadır.

Kurumsal eğitim veren “FA Consulting &Training” “Native English” hocalarla çalışmaktadır. Kısacası eğitiminizde asla Türkçe yoktur ve İngilizceyi zamanla akıcı bir şekilde orijinal telafuzu ile konuşmanız amaçlanmaktadır. Bu nedenlerle “Kitlesel Eğitim” vermiyoruz “Bire Bir Eğitim” veriyoruz.

Yurt dışı bağlantılı bir şirket olduğumuz için, arzu eden öğrencilerimizin yurt dışı eğitim bağlantılarını da yapmaktayız. Yurt dışındaki “SERTİFİKALI” dil eğitim programları aynen diploma gibi iş hayatınıza artı bir değer olarak yansıyacaktır. Tel.
İlginiz için teşekkür ederiz.Teklif al >
4 İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al.