Fikri Ala Ajans Ve Matbaacılık

Reklam Ajansı · 5 yıldır üye
Ankara Yenimahalle
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address

kuruluş / işe başlama yılı

2000
Merhabalar;
Fikr-i Alâ Ajans, 2000 yılında küçük bir tasarım atölyesinde temelini atmış; grafik tasarım, fotoğraf ve illüstrasyon dallarında hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılından itibaren artan müşteri portföyüne daha iyi hizmet vermek için, okul eğitimini almış ve sektörde rüştünü ispat etmiş tasarımcıları da bünyesine katarak şirketleşmiştir. Profesyonel ekipmanları, grafik atölyesi ve fotoğraf stüdyosu bulunan Fikr-i Alâ Ajans, müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.
2000 yılından günümüze kadar geçen süreyi sağlam adımlarla ilerlemiş, yaptığı her işin arkasına imza atma gururu yaşamış olan Fikr-i alâ Ajans; tanıtım, reklam, promosyon ve baskı sektöründe birçok kurumsal iş bitirmiş, sergiler açmış, birçok ödül ve iş bitirme teşekkür belgeleri almıştır.
Devlet kurumlarından özel kuruluşlara kadar (SGK, ÇSGB, TİKA, MEB, Tedaş, Kamu İhale Kurumu, TUBİTAK, Başkent Doğalgaz, Coca-Cola, Nuhun Ankara, İskenderun Enerji, Kardemir, MAN, TÜV Türk, Memur Sen…) 500‘ü aşkın müşteriye hizmet veren Fikr-i alâ Ajans sizlerin de çözüm ortağı olmaktan gurur duyacaktır.
Teklif al >
4 Reklam Ajansı Fiyat Teklifi Al.