Galerium Rent A Car

Transfer · 5 aydır üye
Denizli Pamukkale
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2016
GALERİUM RENT A CAR HAKKINDA
Sektörde bilinen, güvenilir ve kaliteli bir firma.
Ege bölgesinin en profesyonel araç kiralama firmalarından Galerium Rent a Car uzun yıllardan bu yana sizlere sunduğu profesyonel hizmet ve kaliteli araçları ile her geçen gün araç kiralama konusunda ve araç envanteri konusunda kendini geliştiriyor. Sizlerin de bildiğiniz gibi günümüzde birçok araç kiralama şirketi mevcut. Ancak geçtiğimiz yıllardan bu yana araç kiralama konusunda birçok insan mağdur durumda kalmıştır. Bir aracı müşteriye kiralarken araca kaskolu diyen firma, müşteri araçla bir kaza geçirdikten sonra müşteriye aracın kaskosuz olduğunu söylüyor. Bu durumda aracın tüm hasarı dolayısıyla müşteri tarafından karşılanıyor. Birçok müşterinin mağdur olduğu araç kiralama konusunda, Galerium Rent a Car şirketine tamamen güvenebilirsiniz. Sizlere kiralayacağımız araçlar tamamen kaskolu, ve araçla kaza yaptığınız veya araçta herhangi bir hasar oluştuğu zaman sizlerden hiçbir ücret talep etmiyoruz.


VIP TAŞIMA
Denizli VİP taşımacılık konusunda günlük VİP taşımacılık hizmetlerimizin yanısıra haftalık iş toplantılarınız, özel misafirleriniz, düğün,nişan ve özel günleriniz için de şöförlü VİP araç kiralama hizmetlerimiz bulunmaktadır.


TRANSFER HİZMETİ
Denizlide bireysel ve kurumsal olarak transfer hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin hiç bir ek maliyete veya sorunla karşılaşmadan Hızlı, Güvenli ve Konforlu bir şekilde yolculuk etmelerini sağlamaktayız.


İSTEĞİNİZE GÖRE SEÇENEKLER
En çok kullanılan ve sizler tarafından en çok beğenilen araçları envanterimize dahil ettik. Piyasaya yeni çıkan birçok aracı da sizler için filomuza dahil etmeye devam ediyoruz.
Teklif al >
4 Transfer Fiyat Teklifi Al.