Gökhan Karaman

Direksiyon Özel Ders · 1 yıldır üye
Eskişehir Odunpazarı
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2016
Selçuk Üniversitesi Otomotiv Öğretmenliği mezunuyum. Ehliyeti olup da araba kullanamayan, trafik de heyecan yapıp panikleyen ya da yeni ehliyet alacak olup destek almak isteyen beyefendi ve hanfendiler; amacım, eğitim hayatı ve tecrübelerimle edindiğim bilgileri sizlere aktarıp sizlerin de birer profesyonel sürücü olmanızı sağlayıp trafiğe her yönüyle hazır hale getirmektir.
Derslerimi klasik ezber eğitimi ile değil; yaparak ve yaşayarak öğrenme ile sürücünün bütün duyu organlarına hitap ederek her hareketimizi mantıklı bir sebep-sonuç ilişkisi içerisinde anlatarak yapıyorum. Bunun sonucunda yıllar içerisinde hiç araç kullanmasanız bile dersler sonunda verdiğim eğitim ile böyle bir derse bir daha ihtiyaç duymuyorsunuz.

Derslerimizi ister kendi aracınız ile ister benim aracımla bunu size bırakıyorum. Kendi aracım manuel viteslidir. Dersler süre olarak, günde ortalama 1-2 şer saat olmak üzere 4 günde bitiriyorum. Her ders öncesi adresinize gelip ders bittikten sonra yine adresinize bırakıyorum.
1. Gün: Aracı tanıma, hareket oluşumunu öğrenip debriyajdan ilk kalkışın nasıl yapıldığını öğrenme, hızlanma ile vites durumlarını öğrenme, yavaşlama durumunda ki hareketler, şerit takip, dönüşler ve rampa kalkış. 2.Gün dünün kısa bir tekrarı ile yavaş akan trafiğe çıkış, park öncesi geri geri araç doğrultusunu öğrenme, paralel ve L park. 3.Gün Yine dünün kısa bir tekrarı ile s.dışı sürüş ve çevre yolu trafiği ile Ş.hastanesine gidiş-geliş. 4. Gün de çarşı dersleri ve AVM parkları. 4. Günde yoğun trafiklerde ki çalışmalarda önceki öğrenmelerin hepsini uyguladığımızdan sürücümüz artık acemiliğini atıp profesyonel hale geliyor. İlk gündeki heyecanı, panik hali, acaba birine çarparmıyım endişelerin hepsi geride kalıyor…


Ders verdiğim kişilerin yorumlarındaki memnuniyetleri ve başarılarını benden teklif alarak görebilirsiniz. Sorularınız için 541 567 86 34
Teklif al >
4 Direksiyon Özel Ders Fiyat Teklifi Al.