Göktuğ Ofset Yayıncılık Matbacılık Tic. Ltd. Şti

Matbaa Baskı · 3 yıldır üye
Ankara Altındağ
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2016
Yayın, Baskı ve Matbaa İşlerinizin Çözüm Ortağı

Sektörün de Ofset Baskı, Matbaacılık, Dijital Baskı, Grafik Tasarım, Dizgi, Mizanpaj ve Web Tasarım konularında hizmet veren firmamız, sektördeki tecrübesi ile üretimde kaliteyi, zamanında iş teslimini ve hizmette sınırların olmadığını zaman gözetmeksizin müşteri memnuniyetini en önde tutarak prensip edinmiştir.

İlkemiz de temiz iş ve müşteri memnuniyeti önemli yer tutmaktadır. Karşılıklı görüş, fikir alış-verişi içerisinde hareket eden ve bu çizgi üzerinden devam etmektedir. Kitap, Dergi Afiş, Broşür gibi tüm baskı hizmetlerini kaliteli olarak sunmaktadır. Baskı öncesi ve baskı sonrası gibi tüm aşamalarda tek tek titizlikle kontrol edilmektedir.Siyah/Beyaz, İki renk ve Dört renkli baskı işleriniz ve en önemlisi mücellithanemiz ile hizmet vermektedir.

Kongreler için kitapçıkların hazırlanması, Yıllıkların Hazırlanması, Süreli-Süresiz dergi ve materyalların hazırlanmasından baskı haline dönüştürülmesine kadar hizmet vermekteyiz.

Baskı için gönderilen materyalleriniz, matbaamız da tüm aşamaları yapılarak eser halinde dönüştürülmektedir. 4 Renk, 2 Renk, Siyah Beyaz Baskılarınız. Ciltleme, Kırım, Kesim, Kapak Takma, Tel dikiş, Şilingleme ve Paket halinde teslim etmekteyiz.
Teklif al >
4 Matbaa Baskı Fiyat Teklifi Al.