Greenworld Çevre Sağlığı İlaçlama Temizl

Haşere İlaçlama · 2 yıldır üye
İstanbul Maltepe
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın. Henüz müşteri yorumu bulunmamaktadır.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı
Greenworld şirketi 2017 yılında güler yüzlü, genç , dinamik ve eğitimli kadrosuyla açılarak hizmetinize sunulmuştur. Kalitenin asla bir tesadüf olmadığına inanan şirketimiz, sizler için devamlı kendini geliştirmekte sektörü yakından takip etmektedir. Koşulsuz bir müşteri memnuniyeti sağlamak için hizmet satmak değil, işletmeler ile ilgili bilgi sağlamak ve onları yönlendirme ana hedeflerimizin başında gelmektedir.
Hizmet verdiğimiz sektörler; şirketler, catering işletmeleri, gıda fabrikaları, restaurantlar, ilaç fabrikaları, eğitim kurumları, endüstriyel işletmeler, site ve konutlar, sağlık kurumları, spor ve eğlence merkezleri, alışveriş ve iş merkezleridir.
Yapılan hizmetlerde kemirgen, yürüyen (hamamböceği türleri, gümüşçün, akrep vb. ) ve uçan haşerelere karşı detaylı inceleme yapılmakta, sorunlu bölgeler tespit edilerek sizlerin bilgisi dahilin de uygulama yapılmakta olup, ayrıca bu sorunun neden kaynaklı olduğu hakkında detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.
Firmanızda ilk yaptığımız uygulamada şirket evraklarını ve kullandığımız kimyasalları içeren bir klasör teslim edilerek, kemirgen istasyonları numaralandırılarak yerleşim krokisi çizilmekte sonrasında sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca her işletme için tarafımızca ilaçlandırılmaktadır adı altında bir sertifika düzenlenmekte ve her hizmet sonrası servis raporu iletilmektedir.
Sizler ile çalışmaktan mutluluk duyacağımızı ve her konuda bizi arayabileceğinizi belirtmek isterim.
Saygılarımızla,
GREENWORLD İLAÇLAMA ŞİRKETİ
Teklif al >
4 Haşere İlaçlama Fiyat Teklifi Al.