Gü-za İnşaat Müh. Mimarlık

Ev Tadilat · 7 yıldır üye
İstanbul Şişli
Fiyat Teklifi Al >

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı
1972 de Y.T.Ü den mezun olan 1 Y. Mühendis ile 1974 yılında İ.T.Ü den mezun olan 1 Y. Müh. Mimar tarafından Şişli de 1994 yılında Gü-Za İnşaat Müh. Mimarlık Tic. Ltd. şti. ni kurarak inşaat sektörüne girmiştir. Çalışmalarında, iş yaptıranların güven ve takdirlerini kazanarak. Kaliteli işler yaparak bu günlere gelmiştir.
Gü-za İnşaat olarak önceliğimiz, insanların inşaatla ilgili her türlü ihtiyaç ve sorunlarını ekonomik ve gerçekçi çözümler üreterek, güvenli ve en iyi şekilde gidermektir. İşverenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sorunlarını gidermek, işlerini sorunsuz bir şekilde zamanında bitirip teslim etmektir.
Bütün işlerimizde işin başından sonuna kadar belli bir disiplin içinde çalışarak ve mutlaka 1 mühendis ve mimarın denetim ve kontrolünde, üstlendiği işleri, yapılan sözleşmelerdeki şartları tam ve eksiksiz olarak yerine getirmeyi ilke edinmiştir.
Şirketimiz uzun yıllar kazandığı deneyimlerle üstlendiği işleri ve bir çok projeyi kullanıcıların eylemlerine ve isteklerine uygun olarak gerçekleştirmiştir. Kat karşılığı, güvenli ve sorunsuz inşaatlar yapmakla birlikte - temelden çatıya - anahtar teslimi her türde yapı ve inşaat işlerini de başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca eski yapıların onarılması işleriyle, eski eser yapıların yenilenmesini, plan ve projelerinin hazırlanmasını ve restorasyonlarını özenle gerçekleştirmektedir.
Şirketimiz, binalarındaki sorunların giderilmesinde ve dairelerinde değişiklik, tadilat ile dekorasyon işlerini yaptırmak isteyen kullanıcıların, bu işleriyle ilgili keşiflerini ücret almadan yapmaktadır. Keşifsiz ve farazi olarak hiç bir işe fiyat vermemektedir. Değişiklik ve tadilatı yapılacak işlerin, dairelerin rölövelerini, istenilen değişiklikleri ve daha kullanışlı projelerini hazırlar, keşiflerini yapar. Yapımı uygun görülmesi durumunda bir sözleşme yapılarak, yapılacak işler buna göre belli bir sıra içinde sorunsuz ve eksiksiz olarak zamanında yapılıp teslim edilir.
Yüklendiğimiz işl
Teklif al >
5 Ev Tadilat Fiyat Teklifi Al