Gül Turan

Diyetisyen · 1 yıldır üye
Bursa Nilüfer
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2018
Merhabalar ben Diyetisyen Gül Turan.
Yeditepe Üniversitesi İngilizce Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunuyum ve eş zamanlı olarak Acıbadem Üniversitesi’nde uzmanlığını almak amacıyla Beslenme ve Diyetetik Tezli Yüksek Lisans programında eğitimimi sürdürüyorum.
Üniversite eğitimim süresince Bursa Uludağ Üniversitesi, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstinye Devlet Hastanesi, Yeditepe Üniversitesi İhtisas Hastanesi ve Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde erişkin ve çocuk beslenmesi üzerine stajlarımı tamamladım.
2019 yılının Haziran ayında Gül Turan Beslenme ve Diyet Danışmanlığı ofisimi açarak danışanlarıma bireysel beslenme danışmanlığı ve diyet tedavisi hizmetleri vermeye devam etmekteyim. Ofisim Beşevler mahallesinde Karya Güçlü İş Merkezi’ndedir.
Sizi ücretsiz bir ön görüşmeye davet ediyorum. Ön görüşmede hem tanışacağız hem de vücut analizinizi yaparak kişisel diyet süreciniz hakkında konuşacağız. Varsa son 6 ay içinde yapılmış kan tahlilinizi yanınızda getirmeniz yeterlidir.
Görüşme sıklığı danışana göre belirlenmektedir.
1 görüşme 100 TL,
2 görüşme 180 TL,
3 görüşme 240 TL
4 görüşme 300 TL
Randevu için 05327073932 No’lu telefon numarasından arayabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
Teklif al >
4 Diyetisyen Fiyat Teklifi Al.