Güneş Er Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı Konak Armut'ta #92418

Güneş Er

Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı · 3 yıldır üye
İzmir Konak
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2009
Hiç kuşku yok ki Sosyal Medya yüz yılımızın en önemli iletişim araçlarından birisidir. Öyle ki bugüne kadar icat edilen hiçbir kitle iletişim aracı kullanıcılarına iletişim olanağı sağlamamıştır.
Ancak Sosyal Medya ile dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz iletişimi kurabilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal iletişim açısından doğru yönetildiğinde mükemmel bir alandır.
Sosyal Medya bir markanın tüketicisi ile direkt olarak buluştuğu ölçümlenebilir yapısı ile de markalar için önemli bilgiler sağlamaktadır.

Müşterilerimiz için sosyal medya yönetiminin yanı sıra sosyal medya projeleri üretiyoruz.

Firma ihtiyaçlarına göre kullandığımız sosyal mecralar

Facebook
Twitter
Instagram
Pinterest
Youtube
Foursquare
Blog
İçerik Yönetimi
Hakkımda

11 Ocak 1983 yılında İzmir’de doğdum. Babamın görevi nedeniyle Diyarbakır, İzmir ve Balıkesir’de yaşama şansım oldu. 2003 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum.

Sonrasında 1 yıl Balıkesir’de özel bir eğitim kurumunda bilgisayar öğretmeni olarak görev yaptım. Burada 200’e yakın öğrenciye Windows, Office ve internet, Turbo Pascal ve Delphi 5 öğretmeye çalıştım.

2005 yılında İzmir’de düzenlenen Dünya Üniversite Yaz Oyunları’da Meteksan Bilişim firmasında Teknik Destek Uzmanı olarak çalıştım. Burada işimi yaparken farklı ülkelerden insanlarla tanışma fırsatı buldum.

Oyunlar sonrasında 4 yıl kadar sürecek Vestel Dijital maceram başladı. Burada ilk etap Türkiye’nin ilk yerli notebook projesi içinde yer aldım. Son 2 yılında ise RMA konusunda çalıştım. Şubat 2009’da ayrıldım.

Bir süre kafa dinledikten sonra Soobe’de e-ticaret geliştirme sorumlusu olarak çalıştım.

Temmuz 2010’dan bu yana Fikir Medya Dijital Reklam Ajansı’nda Sosyal Medya ve İçerik Yönetim Sorumlusu olarak çalışıyorum.

Ayrıca ajans çalışmaları dışında freelance sosyal medya ve dijital iletişim yönetimi hizmeti veriyorum.
Teklif al >
4 Sosyal Medya Fiyat Teklifi Al.