Gürel Prefabrik Yapı

Teras Kapama · 5 yıldır üye
Manisa Turgutlu
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

2012

Gürel Prefabrik Yapı Hakkında


Gürel Prefabrik Yapı; Prefabrik, Konteyner, Çelik Çatı, Asma Tavan, Ferforje, Küpeşte sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden "Gürel Prefabrik Yapı" bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen firmamız, teknik imkanlarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Firmamız; Prefabrik, Konteyner, Çelik Çatı, Asma Tavan, Ferforje, Küpeşte uygulamalarında anahtar teslimi projeler üreterek sektörde önemli bir yer edinmiştir. Kazanmış olduğu imalat tecrübesiyle; pek çok konut, bahçe, iş yeri, Kapalı Pazar alanı, villa ve sitelere imalatını yaptığımız ürünler kullanılmış, müşterilerimize başarıyla hizmet verilmiş ve verilmeye de devam etmektedir.

İmalatını ve pazarlamasını yaptığımız ürünlerimizi kısaca sayacak olursak; Pencere korkulukları, Bina, Villa, Garaj, Okul v.s. kapıları, ferforje merdiven korkulukları, balkon korkulukları, sıralı korkuluklar, bahçe, site, bina ve villa çevresine duvar tipi korkuluklar, demir doğrama ürünleri, kapalı pazar alanları çelik çatıları, polikarbon çatı kapatma, polikarbon havuz kapatma, polikarbon kapalı otopark, polikarbon teras ve veranda, Binalar arası geçiş tüneli polikarbon kapatma, Merdiven ve balkon korkulukları polikarbon kapatma, Otopark, otobüs durakları, Banka, ofis, bina giriş ve çıkışları polikarbon kapatma, yaya üstgeçitleri polikarbon kapatma, polikarbon sera kaplama işlerinden oluşmaktadır.

Ürün satışımızda ve işçiliğimizde satış ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetin
Teklif al >
5 Teras Kapama Fiyat Teklifi Al.