Gürkan Güner

Uydu Çanak Montaj Kurulum ve Tamiri · 2 yıldır üye
Konya Selçuklu
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Kredi kartı

kuruluş / işe başlama yılı

2012
Deneyimli personelimiz, piyasadaki EN İYİ uydu sinyal bulucu cihazlarla çanak antenlerinizi EN YÜKSEK SİNYALİ alacak şekilde ayarlayıp TÜM KANALLARIN izlenebilmesini sağlamaktadır.
Hem de EN UYGUN FİYATA VE GARANTİLİ olarak.
Servis hizmetimizden dolayı oluşabilecek montaj ayar veya malzeme hatası gibi bizden kaynaklı arıza olursa ÜCRETSİZ olarak tekrar ayar veya montaj yapılmaktadır.
Türksat uydusunun yanısıra Digitürk (Dijitürk )ve kapsama alanındaki diğer tüm uyduların da istenilmesi durumunda ayarlanabilir.
Televizyonlarınızın duvara montajı da yine en sağlam şekilde yapılmaktadır. Uydu alıcınızda problem olması durumunda elimizdeki HD veya Scart girişli uydu alıcı receiverlerle uygun fiyata değişim yapılmaktadır.
Malzeme olarak kaliteli uydu çanak antenleri kullanmaktayız. Ayrıca hızlı ve temiz kurulum için şarjlı darbeli matkap ve ucuz ve dayanıksız olan plastik dübellerin yerine ÇELİK DÜBELLER kullanılmaktadır.
Son olarak yüksek ustalık ve deneyim isteyen uydu motoru montajı ve ayarı da yine PROFESYONEL ekibimiz aracılığıyla yapılmaktadır.
Usta çağırmeyıp kendim yaparım diyenler de bizi çekinmeden arayıp montaj ve ayarla ilgili her türlü telefon desteği ve yardımı alabilirler. Bu tür yardım istekleri de memnuniyetle karşılanıp, doğru ayarın yapılmasım için gerekli olan tüm bilgiler arayan kişiye iletilecektir.
İYİ GÜNLER
Teklif al >
4 Uydu Çanak Fiyat Teklifi Al.