Güzelce Mermer Granit

Mermer · 7 yıldır üye
Çorum Sungurlu
Fiyat Teklifi Al >

müşterilerinin yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

güvenlik kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu

kuruluş / işe başlama yılı

1995
İşyerimizin ana ilkesi müşteri memnuniyeti ve mutluluğudur. Bunu başarabilmek için gelişen müşteri taleplerini doğru tespit etmek, ürüne özel fiyat vermek, ürünü hatasız ve tam zamanında göndermek ana kuraldır. Hedefimiz müşteri/çalışan ilişkilerini en üst düzeyde tutmaktır. Yaşayabilmek ve rekabet gücümüzü ortaya çıkarmak için verimli çalışmalı ve kaynakları etkin kullanmalıyız. Gerekli çalışmaları yaparken çalıştığımız ortamın ve yaşadığımız çevrenin temiz, emniyetli ve düzenli; ilişkilerimizin ise saygılı ve uyumlu olmasına dikkat etmeliyiz. Başarıya giden yol eğitimdir. Müşteriye en iyi hizmeti, kaliteli ürünü sunabilmenin ortak bir bilince gelmesi ancak eğitimle sağlanabilir.

En mükemmeli yakalama hedefi ile;

Her gün gelişen teknolojiyi yakından takip edip, kaliteli ve talebe uygun hizmet vermek,
İşlerin yapımı sırasında yasa, yönetmelik, standart, tüzük ve gereklerini yerine getirerek İşçi Güvenliği ile ilgili tüm tedbirleri almayı ve işlerin standartlara uygun olarak yapımını sağlamayı,
Firma çalışanlarına sağlanan motivasyon ile performans ve verimliliği arttırmayı,

Tüm bu şartlar dahilinde müşteri memnuniyetini esas alan bir şirket yapısı ile uzun yıllar bu sektör de kalıcı olmak hedefindeyiz.

DEĞERLERİMİZ

Çalışanlarımız ile birlikte biz bir ekibiz, firmamızda korku temelli değil; sevgi, saygı ve sahiplenme temelli bir iş anlayışımız var.
Sözümüz;
“Biz bir aileyiz”


KALİTE POLİTİKAMIZ


Sungurlumuz başta ve mermer olmak üzere, doğal taşları yüksek teknoloji ile işleyerek kaliteli ürüne dönüştüren firmamız GÜZELCE MERMER “KALİTE ÜRETİLİRKEN SAĞLANIR” ilkesi kalite politikamızın temelini oluşturur. Bu ilke blok alımından ürün teslimine kadar tüm süreçlerimizde yaşama geçirilmiştir. Bu amaçla ;
Siparişten, teslime kadar tüm süreçlerimizi etkin ve verimli yönetmek,
Bir sonraki operasyonları ve süreci müşterimiz kabul etmek,
İlk seferde ve her seferde işleri doğru yapmak,
Kaynaklarımızı (sermayem
Teklif al >
4 Mermer Fiyat Teklifi Al.