Hacıoğlu Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat · 5 yıldır üye
İstanbul Ataşehir
BAŞLA

Müşterilerinin Yorumları

Yorumları görmek için teklif alın.

Güvenlik Kontrolleri

Geçerli Cep Telefonu
Geçerli Email Address
Geçerli Adres
Geçerli Kimlik belgesi
Geçerli Kredi kartı

Kuruluş / İşe Başlama Yılı

2000
Firmamiz şehirler arası nakliyat şirketleri arasında da yer almaktadır ve tüm şehirler arası nakliye işlemleriniz tarafımızdan profesyonel deneyim ve doğru planlama ile üstlenmektedir. Sekörde deneyimli eğitimli ekibimiz çözüm odaklı çalışmakta ve nakliyeye dair tüm sorunlarınıza ve ihtiyaçlarınıza karşılık vermek için hazırda beklemektedirler.

Hacıoğlu Nakliyat olarak nakliyeye dair olan bütün ihyitaçlarınıza dair hizmetlerimiz profesyonelce ilerletilmektedir.
Bilindiği üzre şehirler arası nakliyeler teknik durumlar ve hummalı çalışmalar dahilinde yapılan taşımalardır. Bu neden ile şehirler arası nakliye firmasının seçimi sürecinde aceleci davranmamanızı ve sektördeki profesyonel çalışmaları ile bilinen firmalara başvurmanızı öneririz.

Şehirler arası nakliyat fiyatları belli başlı noktalara göre değişkenlik gösterebilmektir. Fiyat alabilmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Nakliye ihtiyacınıza gore fiyat aldıktan sonra sürecimiz talebiniz üzerine başlatılır. Bu süreç içerisinde öncelikle evinizin incelemesi yapılır ve sizlere uygun araç ve personel ekibi sağlanır bu işlem sonrası evinizin nakli için eşyalarınızın değerince sigorta yapılır ve hizmetiniz de riziko ve hasar olayları için önlem alınır.

Gerekli uygunlukta personel sayısı ve özellikleri ile aracımız da eşyanıza uygun ölçülerde hijyenik materyal ve paketleme malzemeleri tahsis edilir. Gerekli departmanlarımız yönlendirme, çalıştırma adına yetkililerimiz iş sonuna kadar an ve an yanınızda olurlar. Elektrikçi, marangoz, tesisatçı, paketleyiciler ve taşıyıcılar işlemlere başlayarak tüm eşyalarınız modüler hale getirilerek şehirlerarası eşya taşıma işlemine hazır hale getirilirler.

Bu aşamadan sonra araç sevk edilecek rotaya yönlendirilir ve belirlenen saat dilimde eşyanız belirttiğiniz adrese gönderilir. İlk aşamada ve yapılan planlamada olduğu gibi eşyalarınız sizin dilediğiniz ve planladığınız şekilde yerleştirilir ve sizlere teslim edilir. Böylece Hacıoğlu Nakliyat ile
Teklif al >
5 Şehirler Arası Nakliye Fiyat Teklifi Al